itirafci
demin bir çift gördüm maşallah nazar değmesin onlara... kızın eli üşüyor diye oğlan avuçlarını ısıtıyordu.. sırılsıklam halde gülüyorlardı...yüzleri kalplerinin yansıması gibiydi adeta... etkilediler beni... İmrendim ... acaba bir gün bende ...

Yorumlar

kotumser
ah itirafçı ah biz daha çok bekleriz :)
itirafci
bunca zaman nasıl beklediysek bundan sonra da bekleriz iyimser'im .))
itirafci
bu arada hem cinslerim tarafından nasıl da bi çekememe güdüsü varsa beğenmemezlik var bana karşı .)) rakip bellemişler beni .))
kotumser
ben hep beğeniyorum valla :d ah be itirafçı bekle bekle evde kalıyorum sanki :)
itirafci
kıss sen dürüst olduktan sonra mevlam çıkarır karşına birisini .)) karşına derken karşı komşunu kastetmedim .)) sabır sabır ya sabır .))
kotumser
karşı komşumu düşünmemiştim ama sesli güldüm bu yorumaa:d
fifa14
İtirafci. kanka sen bosver kitap yaz ya. sana yakisiyo mu bu ' beni rakip bellemisler' muhabbeti. niye ki seni rakip bellesinler? niye cekemesinler? romantik yazilar yazma yetenegi tek sesende var olan bisey degil. sen sana yakisani yap dislike'lara takilma.
itirafci
eyvallah kardeşim fifa14. ya bakıyorum dedikodu sayfası dediğin güzel aranan şeyler beğeniler ne bileyim insanın içini döküp rahatladığı yerdir. adamların niyeti farklı olunca takılıp kalıyorlar yalnızlıklarına .. teşekkürler yorumun için
itirafci
bu arada deminki yorum benimdi .))
fifa14
estagfurullah kotulemek gibi 1 amacim yoktu zaten ama hos degil yani o muhabbetler. hepimiz yalniziz. samimiyetin icin ben tesekkur ederim.