malifalitikoo
İtirafçı, seni bulacağım hatta yazdıkların kadar kendinde hoşuma gidersen seni her seyim yapacağım

Yorumlar

itirafci
kendinde hoşuma gidersen lafı beni fiziksel özelliklerimle değerlendireceğin manasına gelir ki bu da en sevmediğim bayan özelliğidir ikinci olurak seni herşeyim yaparım demişsin...kusura bakma ama ben satın alınabilecek bir obje veya nesne değilim... ha kim olduğunu veya ne gaye ile böyle bir yazı yazdığını anlamış değilim lakin umarım bu yazdıklarımı düşünen birisi değilsindir.. duygular karşılıklı olmalıdır..ki sevgiler baki kalsın...son nefese kadar sevdalı bir hayat yaşansın. .)) bu dediklerimi bir düşün sonra kararını ver ben burdayım .)) son olarak bana ulaşmak isteyen kolaylıkla ulaşabiliyor bak @Mutsuz ve @matraxçı arkadaşlarım beni kolaylıkla buldular ve görüşüyoruz .)) düşüncelerini ben olumsuz yorumlamış gibi sakın algılama zira düşüncelerin fazlasıyla mutlu etti beni ama tedirgin de etti. saygılar .)
vdvd
amma viyakalı cevap vermişsin itirafçı... :)))
malifalitikoo
kaçırdığın bir yer var "yazdıkların kadar" dedim. zira yazdıkların etkilemese dışarda orda burda gördüğüm herhangi birinden bir farkın olmazdı
obje veya nesne değilsin elbette en başta insansın. sırf bunun için bile değerlisin herşeyim yaparım cümlesinden satın alınacak bir sey manasını çıkarman yanlış ve beni üzdü
son olarak onlar kolaylıkla ulaşmış olabilir ama şuan için hiçbir sosyal paylaşım sitesinde aktif hesabı olmayan biri için biraz zaman alacak ;)
itirafci
bu hafta görüştük görüştük sevgili malifalitikoo zira çok yoğun ve zor bir döneme giriyoruz malum sunumlarım ve finaller var makaleler var .(( eğer senin için münasip olursa malifalitikoo pazar günü bir yorgunluk kahvesi içebiliriz .)) diyip ikinci adımı da ben attım .))
mutsuz
ben buluşturayım mı sizi oha çok heyecanlı :d
itirafci
malifalitikoo nerdesin allah'ını seversen yahu insan merak etmiyor değil hani bişey mi geldi başına diye .??