dexter
ya burası çok yavaş kasıyor whatsapp var mı ? :d

Yorumlar

dexter
gönder gelsin dermişim :p
fifa14
İste bizim en guzel ozelligimiz ya haha :d
dexter
aslında güzel olur bi grup kurarız konuşuruz durmadan :d şarjımız biter,sürekli öter tel,sabaha 35896872 mesaj görürüz falan :d eğlenceli olur tabi sapıklık olmadan ! :)
itirafci
facede özel bir kapalı grup oluşturup sohbet ortamı kuralım dışardan üye kabul etmeyelim..sadece bizbize olalım olmamı .))
Akif Yanbak
çok güzel olur aslında. siteyi de kapatalım. ordan devam ederiz artık :) aslında başlangıçta bunu yapmalıydık.
dexter
admin kızdıı :) ama haklısın patron :) anında konuşamıyoruz ya,onaylanma bekliyoruz onun etkisi biraz ama olacak o kadar napalım :)
itirafci
sohbet açılsa dertler biter adminimde aslında sen daha deneyimlisin bu konuda çok da sorun ve sıkıntı çıkmıştır kanımca .? bir yandan olsa iyi olur diyorum bir yandan da sıkıntılı yav sende haklısın .?
Akif Yanbak
beyler bayanlar, nihayetinde bende insanım bende yemek yerim, dışarı çıkarım, maça giderim ne bileyim bilimum ihtiyaçlarımı gideririm. yani siz istiyorsunuz ki anında onaylayım. elimde geldiğince hızlı onaylıyorum. sohbet konusuna gelince de el insaf diyorum. geceleri açıyorum arada 30 dakika falan kimse gelmiyor.
itirafci
admin'im haklısın kardeşim ama şu ana sayfada duyuru için ayırdığın yerde saatini duyursan burayı yikarlar vallahi .) naçizane bugüne has bir yarım saat açsan olmaz mı .?
dexter
admin aslında belirli gün ve saat belirlesen ona göre sohbete gelsek, herkes bilmiş olur ne zaman açacağını katılmak isteyen gelir.
vdvd
bence de admin ya bu teklifleri değerlendirsen çok hoş olur... baktın olmuyo kapatırsın...
Akif Yanbak
"troll" insanların sohbeti sabote etmesinden korktuğum için gecenin ilerleyen saatlerinde "ansızın" açıyorum :)
dexter
yakalarız umarım :))