kotumser
neden dayanamıyorum neden kalbim bu kadar acıyo..beni başkası için terketti gitti niye gururum öne geçip unut demiyo.niye her akşam pencerenin önünde yine o gelecek diye bekliyorum..neden o bu kadar çabuk unuttu ben neden onun gibi umursamaz dğilim.canım o kadar yanıyoki..

Yorumlar

fifa14
peki neden canini yakacak kadar uzuluyorsun? bunun sana herhangi bir getirisi olmadigini sende biliyorsun. kafani kaldir da ileri bak, bekleyen cok sey var. gelecege bakamaz gecmise takilan.
eylulyagmuru
biraz zaman...bunlari dusunmemeye calis olur mu.seni o kadar iyi anliyorum ki bir zamanlar bende boyle dusunurdum beni o gunlere goturdun...umarim mutluluk cok uzaklarda degildir...
dexter
gerçekten unuttular mı çabucak yoksa unutmuş gibi mi yapıyorlar ?
vdvd
sen önündeki güsel günlere bak artık kötümser... biraz zaman alacak biraz da zor olacak ama bunu başarmalısın kendin için...!
kotumser
sevgilisyle fotoğraf bile koydu unutmuş gibimi yapıyo dersin nasıl taş kalpliymiş bilemedim dexter..fifa biliyorum ama çıkmıyo aklımdn ne kadar uğraşıyorum düşünmemek için bilsn..eylül yğmuru ufacık bi mutluluğa o kadar ihtiyacım varki sabrım kalmadı.eğer o biraz saygılı olsa bir ayda başkasıyla gözümn içine girmeseydi belki kalbim soğuyacaktı bilmiyorum ama böyle bitmiyo..
dexter
ben şunu anladım çok' kavramını az kullanmalıyız ya da hiç. çok'u hangi cümlede kullansak canımızı yakıyor bir gün.değmezmiş ! diye düşündürtüyor insanı.içimizde saklamak en iyisi bazen. 3 yıllıkta bitiyor 30 da. umarım bitmeyenini buluruz bir gün! ya da dengeyi çok iyi sağlamayı öğrenmeliyiz..