sophie
İnsan hem sevip hem kızabilir mi nasıl bir duygusal çatışmadır bu ....hadi birlikte ağlayalım . bugün ağlamak istiyorum. aslında olmak istemediğim bir kişi olmak istemediğim için , ama o kişi olursam ancak sevgimin karşılığını alabileceğim için ağlıyorum .ama ben yine de kendim olacağım .her ne kadar mükemmel olamasam da ... neyse.. işler böyle karışık işte... okuduğunuz için teşekkürler .. saygılar...

Yorumlar

odunpandaa
öncelikle sana şu soruyu soracağım. değişmek farklı biri olmak mı ? eğer cevabın evetse boşver, kendini hiçe sayma sen mutlu olamıyorsan onun mutlu olmasına gerek yok ilişkide karşılıklı bir şeyler önemli olan . seni olduğun gibi seven biri elbet olucak seni değiştirmeye çalışan biri seni sevmez kafasında olan birini sever yani oda sen değilsindir.kendini düşük görme kimseden kimse senden yüksekte değil ve kimse mükemmel değil .unutma önce sen !!!
sophie
değişmek farklı biri olmak mı ? güzel bir soru.. elbette değil ..ben değişimi severim ve sürekli hayatımı yenilerim ama temel de var olan kişiliğimin dışına çıkmak istemiyorum yani dediğin gibi o insanın kafasındaki kız gibi olamam.. evet haklısın kimse benden yüksek de değil düşük de değil hepimiz insanız... belki ilerde fikirleri değişir umuduyla bakıyordum umudum tükenmeye başladı. dediğin gibi kendi kafasındaki birini sevmeye devam edecek belki gerçekte bulacak belki kabul görecek belki red edilecek.. belirsizlik diz boyu ...üzülürse üzülürüm ben ama ...
odunpandaa
işte olayı kendinde bitiriorsun şu an kendini hiç düşünmüyorsun? sen üzülürsen o üzülür mü? he seni bu kadar hak edecek ne yaptı yada ne yapmadı kendini hiçe sayma yaptığın sey kendini hiçe sayma biri gelir biri gider. önemli olan sen üzülünce oda üzülecek o üzülünce oda üzülecek... yanlış kişi de geç ve emin ol şu 2 haftada kendini hiçe sayan bi insan yoktur .benim düşündüğüm gibi düşünmeye çalış.

vede bunu dinle eskileri hatırla güzeldi be de geç önüne bak :))
chemistman
ah be sayın sophie sen onun sevgisini hiç etmediğini boşa çıkaracak şeyler yapmadığını düşünüyorsan sorun yok ama sen ona hiç gereksiz korkuların yüzünden kaçıp uzaklaşıyorsan yapma derim istemediğin bir insan olmak istemiyorsan olma ötesi yok üzüleceğini düşünüyorsan da doğru düzgün anlat derim.
sophie
odunpanda iyi motive ettin be :) haklısın biraz umarım hastalıklı kendini düşünmez düşüncem değişir .uzaktan seviyorum diyeyim ben de ... chemistman gereksiz korkular değil somut bir hal onun mutlak sevebileceği kız tipi belli benim kişilik belli ..sevgisini boşa çıkaracak kötü işler yapmam da zaten .. avuntu verdiğiniz için sağolun :)
odunpandaa
@sophie doğru yola ulaştırdıysam ne mutlu bana :) kimse kendinden çok değer verme !! :))))))))))
sophie
ulaşmadım,, ilerliyorum yolda :)
odunpandaa
@sophie kendin bile bu yolda ilerliyorum diyorsan emin ol yolu yarıladın ama sana sunu diyeyim eskiler aklına gelince sakın yılma kendini düşün övün verme snkın kendinden :))