cicikız
annemi babamın sevmediğimden falan değil öyle bir şey olamaz zaten ama o kadar bunalıyorum ki eve gelince anlatamam.bugün 10.gün ve benim sabrım tükendi.özellikle annem üniversite okuduğumu reşit olduğumu hala kabullenemiyorum.hala gündüz dışarı çıkmak için izin almak zorundayım ve izin vermiyor böyle bir şey olabilir mi ya. evde herhangi bir sorumluluğum da yok sabahtan akşama kadar pinekliyorum televizyon karşısında. sevgilimin yanına gitmek istiyorum izin alamıyorum ya sinirlerim çok bozuk. daha bir ay burdayım sinirden kanser olmak üzereyim. babamla kavgaları da bitmez nefret ediyorum artık hayattan 10 gün önce hayat dolu hissederken şimdi kendimi piskopat bir sinir hastası gibi hissediyorum. sizin yapabileceğiniz bir şey yok bu konuda benimde denziliye dönmekten başka çarem yok ama of bilmiyorum. admin bunu yayınlamak zorunda değilsin ben sadece anlatmak istedim belki iyi gelir bana diye. ama pek de iyi gelmedi. bunu yazana kadar bile swarm dan milyon tane bildirim geldi arkadaşlarım gezerken ben evde oturdum ağlıyorum. ve bu böyle giderse bulunmamak için bahane ürettiğimi düşünmeye başlayacak daha önce bi sevgilimden sırf annemin bu huyu yüzünden ayrıldım bende mutlu olmak istiyorum artık anne

Yorumlar

sizofrenbamyalar
peki şöyle bi hayat ister miydin istediğin her saat dışarı çıkabildiğin kardeşin kadar olmasa da senin de paranın eksik edilmediği ama ailenin seni sevmediği babanla kavga ettiğin onunla gırtlak gırtlağa geldiğin için lise sonda yurtta kaldığın ilk seneden sevmediğin bi bolume sevmediğin bi şehre gelmek zorunda kaldığın para harcayıp dışarı çıkabildiğin arkadaşlarınla gezebildiğin ama annenin babanın sana hiç sarılmamış olduğu sevgi anlamında tam bi üvey evlat muamelesi gördüğün bi hayat ??? sence hangisi daha iyi benim gibi vizeler bile gelmeden okulu bırakmış olsan ailenin bundan haberi bile olmasa benim gibi bi durumda olsan çok mu iyi ??? bence haline şükret be cici kız eminim yeri geldiğinde annen sana sarılıyodur :(
cicikız
belki de haklısın ama yapım gereği gerçekten bazen bunaltıldığımı hissediyorum :(
kedi
kedi @kedi
4 yıl
@sizofrenbamyalar sorunlarinizi ve yasantilarinizi kiyaslamanin bir anlami yok. senin yasadigin seyler de hic kolay seyler değil.
@cicikiz bu konuyu annenle konusmalisin. belki de konuştum diyeceksin ama demekki konustuysan yeterli gelmemis. bir birey olduğundan ve her sikayetci olduğun seyi uygun bir dille annene iletmelisin. korumaci tavirlardan dolayi bunlar oluyor ama aileler bu korumaci tavri abarttiklarinin farkinda olmuyorlar. üniversitede de hayatimizin iplerinin elinde olduğu bir yerdeki yasantidan sonra insan elbette alismakta gucluk cekiyor. belki disari cikma degil de gelis gidis saatlerim konusunda ben de cok zorluk çekiyordum bu konuda bir konusma yaptim babam kendi istegini dile getirdi ben getirdim orta bi saat bulduk en gec bu dedik. mutlaka bir orta yol bulunacaktir sende de ayni sekilde.
bayansiir
sen yine sadece bir ay dayanmak zorundasın. bir de ailenle yaşadığını düşün. hâlâ liseye gidiyor gibi oldugunu. her gün internet kavgası yaptığını. falan filan.. şimdi bunalıma girme. ben bile şu halde girmemek için direniyorsam, girme sen de.
cicikız
allah sana da sabır versin bayanşiir