damla_sakizi
ya cıdden hep o kadar ...tan olayların ıcınde buluyorum kı kendımı. ust uste gelıp kombo yapmalarıda ayrı olay. sız sız olun ...u yere yakın olandan uzak durun.

Yorumlar

??????
neyi yere yakın çözemedim orasini??
kimimben
beyyyler henüz o lafı bilmeyen bir kız kardeşimiz var aramızda. kendisini alkışlıyor, kalan üniversite hayatında güzel ahlakını ve argodan arınmış lisanını korumasını temenni ediyoruz.
kimmis
bence çok yanlış düşünüyorsun @kimimben. o lafın ne anlama geldiğini bilen tüm kızları zan altında bırakıyosun. ne yani ben o lafı biliyorum diye pis ağızlı sürekli argo konuşan bir kız mı oluyorum ? aksine alakam yoktur bilmekle kullanmak farklı şeylerdir. önyargılarını kır.
kimimben
çok yanlış gelmişin sen @kimmis. argo konuşanı eleştirmiyorum tam tersine @soruisareti adlı arkadaşın bunu bilmemesini komik buldum ve ironi yaptım...:( allah kimseyi yaptığı ironiyi açıklama durumuna düşürmesin.
??????
tabi siz artık babanızın yanında bile ananiza sövdügünüz için küfürü artık nasılsın gibi gayet normal soyleyebildiginiz için size anormal geliyor dimi bilmeyenler evet ben anlamadım orda ne dediğini bu anormalse evet ben anormalim gerizekali!!
kimmis
yazıda ironi yaparken kullanılan noktalama işaretleri vardır @kimimben hani ilkokulda öğretilen. onları k
kimmis
yazıda ironi yapılırken kullanılan noktalama işaretleri vardır @kimimben hani ilkokulda öğretilen. onları kullanmanı öneririm sonuçta hepimiz anonimiz bu yüzden de kimse kimsenin ironi yapabilme becerisini bilmiyor. o işaretleri kullanman ileride açıklama yapmanı da engeller hem benden sana tavsiye.
kimimben
ben kreşten terkim. ilkokul okumadım bacım. kusura bakma. bundan sonra o dediğin işaretleri öğrenip kullanayım. başka bir isteğin var mı ? yapım eki kip eki vb. şeyler de kullanmamı ister misin ? @kimmis