Akif Yanbak
bizim yerimize neden twitter, facebook veya başka bir sosyal medya kullanıyorsunuz, eksiklerimizi söyleyin ki burası daha güzel bir yer olsun

Yorumlar

Bülent
en büyük sebep kullanıcının az olması. ben laf açıldığında ilk söylediğim şey paü dedikodu'da takılıyorum oluyor. İfşa olmak falan umurumda değil, önemli olan çok kişiye ulaşabilmek. mesela ben yazdığım yazıları paylaştığımda insanların bloguma gelmesini ve okumasını önemsiyorurm, burada hem blog yazılarımın linkini paylaşamam hemde ulaşabileceğim kişi sayısı daha az olur. İnsanlar zaten sizden haberdar değil, paü dedikodu diyorum boş boş suratıma bakıyorlar. mesela tanınmak için yaptığınız röportajlar güzel bir reklam unsuru. röportajlara, twitter'a ve diğer sosyal medyaya önem vermeniz ve kendinizi tanıtmanız gerekiyor. burayı sürekli kullanan toplasak 20 30 kişi anca vardır. gerisi sadece giriyor öyle bakıp çıkıyordur ki onu bile yapmadıkları etkileşimden fark ediliyor.
diğer bir eksi yönünüz, resim atma yer bildirme ve yeni tasarımın hala önceki tasarımdaki özellikleri yakalayamayan eksik kalan yerlerinin olmasıdır. İnsanların sizi tercih etmesi için daha çok çaba göstermelisiniz, yeni ekip arkadaşları ve bu arkadaşlara farklı alanlarda imkanlar sağlamalısınız.