Mimarbey
vallahi bir denizli li olarak paü yü yazdığıma pişmanım umarım bu pişmanlığım haksız yeredir..

Yorumlar

mavibalon
ben de denizliliyim, memnundum. umarım senin için de güzel olur 😉
alyazmali
neden pişmansın ki
Alfhonso
denizli dışına çıkıp ailenden uzak biraz özgürlük yaşama planların olabilir, yalnız kendi memleketinde okumanın ayrıcalıklarını sonuna kadar sömürmelisin
Mimarbey
aslında dedikleriniz çok mantıklı ve güzel şeyler fakat mimarlık fakülte binası bile yok kendine ait. benim bildiğim mimarlık fakülteleri öyle olmaz yani bencebüyük bi eksik. en büyük hayal kırıklığım bu ve başka küçük birçok sebep daha.. henüz mezun bile vermedi. umarım eğitim kadrosu öğrenciyi engelleyen değil destekleyen ve nitelikli öğrenci yetiştirebilen bir fakültedir. tek temenmim bu.
alyazmali
şuan bunun için pişman olmak için çok geç tercih listene yazarken tüm bunları bilerek yazmış olman gerekirdi o yüzden mızmızlık etmemelisin diye düşünüyorum
Mimarbey
zaten orası öylede aile baskısından dolayı buraya yazmak zorunda kaldım yoksa hiç istemiyordum. başıma geleceğinden az çok haberim vardı fakat ailem hala bu üniversiteyi kazanmamdan çok memnun. neyse kaderime küsmeliyim bence..
Rork
Rork @rork2
2 yıl
@alyazmali imparatoooor 🙏🏼
alyazmali
ha başka özel sebepler varsa ne diyebilirim ki başka
Mimarbey
neyse dediğim gibi inşallah pişmanlığım haksız yeredir ve çok uzun sürmez. zevk almaya çalışıcam yoksa pek iyi olmayacağa benziyor :-)