anonim
ben 9 yaşındayken dusmustum ve dişlerim kırılmıştı ön iki disim. 1 sene boyunca sürekli hastaneye gittim ama yapamadılar. şimdi 19 yasindayim yapım aşamasına girdi. çektirdim dişlerimi. sırf bu yüzden insanlarla yuzyuze pek konusmam. kendimi en iyi mesajda ifade edebilirim. ailemle böyle değil tabii ama insanlar dış görünüşe, kusur aramaya o kadar meraklılar ki.. dışardayken elimle sürekli ağzımi kapatirim konuşurken, gülerken. 10 yıldır huy oldu bende. dişimi çektirdigim için üniversiteye kayıt yaptirmamayi bile düşündüm. çünkü disimle ilgili en ufak bişey söylenince ağlarım. en hassas noktam benim.

Yorumlar

gencaver
kimse mükemmel değil kardeşim git sırıta sırıta kaydını yaptır ağlamana da hiç mi hiç gerek yok gücenecek bişi yok empati duygusu olan zaten laf etmez acımazda geri kalanları da takmayacaksın :) herşey gönlünce olsun hayırlı olsun
sizofren
bence insanların ne dediğini umursamazsan hatta onların söylediklerine gülüp geçersen onlar da bir şey diyemezler. benim de ön dişlerim biraz yamuk gülerken ağzını elimle kapatırım genelde ama bazen umrumda olmaz. ama bu takıntımı olabildiğince belli etmemeye çalışırım esnerken bile ağzımı kapatmam bazen hatta :d bence sen kendinle biraz daha barışık olursan daha mutlu olursun. onlarda seni böyle severler. :)
bosinsan
kimse seni dış görünüşünle yargilayacak kadar mukkemel değil insanların ne dedigini cok düşünürsen surekli hayata ayak uydurmakta sorun yaşarsın. senin dişinle alay edenlerin iq'lariyla dalga geçme gereği duyar misin sen? emin ol ki senin içini görüp seni sevecek insan çok olacak
anonim
her konuda kendimle barışığım gerçekten. kilo boy saç veya herhangi bişey umrumda olmaz. ama diş konusunda bu alınganlığımı hassasiyetimi yenemiyorum.
hopdetected
seni dis gorunusunle yargilayani ben beyinsizligiyle yargilarim !
sizofren
bence kimse aldırmayacak bile şimdiden düşünme bunları. zaten yapım aşamasındaymış biraz sabret sadece.