anonim
2 kişiyle beraber oldum şimdiye kadar 2sinede aslında gereksiz değer verdim, 2side aldattı beni hem de ilişkinin en güzel noktalarında.arkadaşlarım senin gibi erkek bulsak, çıkmadı ki karşımıza falan derler,değerimi bilirler ama ben nerde cins kız var onu bulmuşum sanırım.her neyse ben 2.kez aldatıldıktan sonra kimseye güvenemez hala geldim, kız veya erkek hiçbir kişiye güvenemiyorum,aklımda hep bi şüphe oluyor insanlara karşı.İnsanlarla anlaşabiliyorum kimin ne olduğunu aslında suratına bakınca anlayabiliyorum ama yine de güven sorunum oluyor,içinde bulunduğum durumu anlatabildim mi bilmiyorum merak ettiğim şey bu durumdan kurtulmalı mıyım,hayatımdan pek haz almıyorum ama eğer insanlara yeniden güvenirsem daha fazla üzüleceğimi düşünüyorum.ne yabayım ben?

Yorumlar

bayanhaciyatmaz
birisi sana tekrar kazık atabilir diye kendini kısıtlamanın gereği yok bence. her şeyi yaşayarak tecrübe ederek öğreniriz. seni üzen insanların hayatında kalıcı izler bırakmasına izin vermemelisin. 2 kişi sana kazık attı diye bütün insanlara aynı şekilde yaklaşman haksızlık olur
ogretmenice
her zaman derim ki çok sev ama asla güvenme. güven sevgiden de yüce bi şey öyle herkese vermeye gelmiyor. güven olmadan sevgi olmaz derler bazıları ki ben buna hiç bir zaman katılmadım. bi duygu edinmek için bi şeyler yaşamak gerekir bi şey de yaşamadım aldatilmak vs. ama yine de kimseye güvenmem ve ınan bana mutluyum😄 bi şey daha; her zaman inanıyorum güveniyorum demek zorunda değilsin. bazen güvenmiyorum inanmıyorum demek de gerekiyor.
anonim
sende aldat biseyin kalmaz
anonim
aşk-ı memnu ' yu izle ve gözlem yap sonra doğru insanı bulursun 👊🏻
anonim
bu durumdan kurtulmalısın bence. geçmişini unutmamalısın ama geçmisinde yasadığın seylerden dolayida böyle yaparak kendinde demissin hayattan haz alamazsin evet üzülebilirsin belki ama hayatta zaten mutlu olmak kolay degil. İki insanin sana yaptigi yanlisdan dolayi diger insanlara da onlar yuzunden ön yargili olmamalisin bence.