anonim

ya en yakın hemcins arkadaşınız sizden hoşlanıyorsa bu ihtimali hiç düşündünüz mü aslında azımsanmayacak kadar g*y ve l**biyen oranı fazla bende onlardan sadece bir tanesiyim toplum aile baskısından korktuğu için bunu hep utanç meselesi gibi gören herkesten saklayan biriyim aslında bunu uzun süre kendime bile itiraf edemedim sadece kendimi diğer insanlar gibi olmaya zorladım geçtiğimiz senenin ilk dönemi bir sevgilim oldu kızlara karşı ilgimi bastırmak istememin kendi iç dünyamla bulduğum çözümüydü bu sevgilim çoğu kızın hoşlanabileceği özelliklere sahip bir erkekti ama elimi tutmasından bana yakınlaşmasından bir şey hissedemiyordum ona bu durumu da açıklayamazdım çeşitli bahaneler üretiyordum ilişkimiz bu şekilde çok iyi sayılmasa da devam ediyordu bir süre sonra aynı odada kaldığım kız arkadaşımın davranışları dikkatimi çekti saçlarının güzelliği kokusu onu gördüğümdeki garip heyecanım bunlara hiçbir açıklama getiremiyordum giydiğim kıyafetin bana yakıştığını söylemesini acaba o da benle ilgileniyor mu diye yoruyordum söylesem beni reddetmesinden korktum finallere çalışıyorduk bir gece sıkıldık eline yastığını aldı yastık savaşı yapmaya başladık sonra ben yere düştüm elimden çekip kaldırdı yatağa uzandık ikimizde kalbim yerinden çıkacak gibi oldu ona karşı hislerimi anlatmak istedim ama yine yapamadım ona aşık olduğumu nasıl söyleyeceğim bilmiyorum


Yorumlar

sapsirik
İlk okumaya başladığımda ıyy filan dedim ama sonlarına geldiğimde resmen acıklı bir aşk hikayesi l*n bu
gulmeyenbayan
bence hislerini söylemelisin senin olursa ne güzel olmazsa canın saolsun be......
anonim
allah affetsin günah günah kuran falan oku geçer belki
mckmusicpro
bunun bir hastalık olduğuna katılmıyorum, katılamıyorum. "ya ama bu hormonsal bir şey elde değil" diyorlar, doğrudur bakın günümüzde görüyoruz bülent ablaları, rüzgar abileri. tek lafım yok, insan erkek iken hormonları başka bi şekil olur, kızken başka şekil olur; bu kabul edilebilir. ama kızken kız kalıp kız ile birlikte olmak veya aynı şekilde erkek için, kabul edilir bir şey değil. bence silkelen ve kendine gel be
anonim
bence tamamen psikolojik bi hastalık insanın doğasında yok bu
anonim
ne diyosunuz siz ya kuran oku geçer silkelen kendine gel kız anlatmış bu durumu kabullenemedim kendime itiraf edemedim başlarda demiş sizce elinde olan bir şey mi? dinde böyle bir şey yok diyorsunuz da o zaman allah neden onu öyle yaratmış?sende herkes kadar normalsin kendini hiç üzme üzülme bu saçma sapan bir şey bilmeden konuşan insanları da takma
zemberek
arkadaşım toplumun alışık olmadığı durumlar olduğu için illaki böyle eleştrilere maruz kalacaksin ancak sana sunu söyleyebilirim eğer bu hissi veya bilmiyorum düşünceyi istemiyorsan elimde değil diyorsan yardim alabilirsin işinde başarili bir psikologtan. ama diyorsan ki ben bilerek isteyerek boyleyim o zaman kimsenin senin hayatina karizma hakki yoktur. ne kadar cok kısıtlanırsan o kadar çok üzerine gideceksin o yüzden asla vazgeçmeyeceksin zaten. sen zaten bunların hepsini biliyorsun ve bu da bir tercih meselesi. boşu boşuna kendini üzme.
anonim
İlk okumaya başladığımda ıyy falan demedim, sonuna gelince de demedim, kuran okumanı tavsiye etmiyorum ve bence doktora falan gitmene de hiç gerek yok. ama yine de anonim kalmaya devam et diyebilirim çünkü türkiye'de insanlar ne kadar kabullenemese de "eşcinsellik" tarih öncesinden beri var ve olmaya devam edecek. bu bir hastalık değil. hormonal bir şey ve tedavi de edilmez. edilmesine gerek de yoktur. erkeklere sorsanız karşılarında iki kızın öpüşmesini otuz bir çekerek izlerler ama eşcinsel erkeklerin peşinde İbneee diye bağırarak koşup bir köşede dövüyorlar. asıl hastalık onlarınki. bu kadar nefret de hastalık.
eşcinsel, transeksüel veya ne bileyim biseksüel insanlar hasta veya günahkar değildir. eğer sizi yüce bir gücün (mesela allah) yarattığına inanıyorsanız, o nefret ettiğiniz ve dinsiz, hasta diye nitelendirdiğiniz kişiyi de aynı allah yarattı. ha öyle olduğunu kabul etmiyorsanız demek ki siz allahın tek tanrı olduğuna inanmıyorsunuz, o zaman da yıllarca süregelen inançlarınızı gözden geçirin derim size.
bu zihniyetler yüzünden kimliğini yeni yeni fark eden kaç ergenlik çağındaki genç, veya kimliğini fark etmiş ama toplum baskısı yüzünden ailesine bile açılamayan, açıldığında da evlatlıktan reddedilip "aile ismine leke sürdüğü" gerekçesiyle kaç yetişkin birey kendi canına kıydı haberiniz var mı? hiç mi vicdan azabı hissetmezsiniz birisi sizin onu böyle toplumdan dışlamanız yüzünden kendinden nefret etse, kendine karşı o kadar tahammülsüz kalsa ki, kendi canına kıysa? o zaman vicdanınızı, insanlığınızı tekrar bir sorgulayın bence.
ayrıca size ne? eşcinsel olan bir erkek tutup da sokak ortasında size tecavüz etmez, korkmayın. onu yapanlar heteroseksüel kadın açlığı çeken otuz birciler. eşcinsellerin farklı olduğu tek yer yatak odaları, oraya da burnunuzu sokmayın bir zahmet.
şu dünyada herkesin insan olduğunu ve tüm insanların tek tip olmadığını, dünyaya renk katanın da bu olduğunu anlasak her şey çok güzel olacak da... maalesef ben türkiye'den başlayarak dünyanın doğusunda böyle bir şeyin olabileceğini pek düşünmüyorum.
ynkn09
bi tane bu yıl paüyü kazan lez arkadaşım var sizi tanıştırabilirim istersen
anonim
ona escinsellikle ilgili düşüncelerini sor ve birak o farketsin muhtemelen korkar. ne yaparsan yap sunu bilmeni isterim ki yalnız değilsin.
belkidee
bence ona açılma bırak o sana gelsin gelirse zaten senindir gelmesse de onu sen deneme çünkü farklı bir tepkiyle karşılasabilirsin çünkü bu ülkede normal karşılanmıyo bu tür şeyler. afrodizyak etkili yiyeceklerle biraz daha yakınlaşmayı deneyebilirsin ama dedigim gibi sen gitme o gelsin yoksa toplumdan dıslanabilirsin malesef bu ülkede çogunun sonu böyle oluyor.
bosinsan
bence önce ağzını bi ara bi düşüncelerini öğren ona göre hareket et ve ayrica kimseyi umursama ağzı olan konuşuyo
anonim
bir arkadaşımız uzun uzadıya öyle güzel anlatmış ki ıyy denecek kuran okunacak bir durum yok burda arkadaşlar temizlenin arının ne olur örümcek ağlarından kurtulun ve birazcık empati kurmayı deneyin belki de bu şekilde hayatın güzelliğini görürsünüz öyle nefret öyle önyargı ve öylesine sabit fikirlerle dolusunuz ki bu sebeple sizi hayvandan ayıran insani özelliklerinizden uzaklaşıyorsunuz. her şey allah'tan diyor afedersiniz ama kendi b*k yemenizi bile allah'a kitaba bağlıyorsunuz ancak onun yarattığı bir insanı kabullenemiyorsunuz. osmanlının en büyük tutkusu kitaplara konu olan eşcinselliğini bilmiyorsanız tüh size. yeni bir şeymiş, çağ hastalığıymış gibi gösterilmeye çalışılıyor çünkü işlerine gelmiyor hepinizin sabit fikirli birer kukla olmanız isteniyor yeni dünya düzeninde kukla olmayana yer olmadığından bizi bize parçalatıyorlar. ve siz buna çanak tutuyorsunuz, o her size uymadığını düşündüğünüz insanı fütursuzca fırlattığınız cehenneminizde sizler de olacaksınız. şimdiden görüşmek dileyiğle..!
ve arkadaşım.. sana tek önerim bekle, inan bana alacağın tepkiyi kestirmek imkansız, kalbini de kırabilir.. o sebeple onun sana adım atması gerekir senin değil...