anonim
dün denizli deydim üniversiteye gittim çevreye ortama filan baktım, anladığım kadarıyla üniversitedeki kızların çoğu ****r olmuş, 4 3 2 erkek tek kızlı gruplar gördüm , bütün bacaklarını açıp mini eteği abartan kızlar vardı, tabi tercih meselesi özgür ülkeyiz ama bizim burada öylelerine ********r denir . akıllı kız yapmaz azıcık biyoloji ve psikoloji bilgisi olan yapmaz. giyiniş tarzı çoğu zaman iç dünyanın yansımasıdır, o şekilde giyinenler içlerindeki cinsel isteği dışarı vuruyorlar. tabi ki kız dediğin güzel giyinecek makyaj yapacak ama sınırları olmalı ******r gibi giyinip tüm vücudunu erkeklere sergilememeli, zaten öyle kızın çevresine abazalar toplanır. bence bazı kızlar ilgi çekmek içinde yapıyor olabilir bilmiyorum ama bu kadar ilgi muhtacı olmayın, kendi kendinize yetmeyi öğrenin. sonuç olarak kızlar kendinize gelin erkekleri tahrik etmeye hakkınız yok, daha doğru dürüst giyinip yinede güzel olabilirsiniz illa oranızı buranızı açmanıza gerek yok.

Yorumlar

bestofpau
tek haklı olduğun nokta tercih meselesi olduğu.sizin gibi beyinlerden dolayı malesef özgür bir ülke değil yerinde sayan bir ülke olduk.teşekkürler ülkemin pasif insanları.
anonim
kanka soyledillerinde sonuna kadar haklısın ama maalesef birazdan birkaç abaza ve k**** seni linç edecekler malesef
ersinwow
keşke batının giyimini değil de ilimini alsak o zaman ilerlerdi yerinde saymazdı bu ülke...
bayanhaciyatmaz

sen kendi düşünce tarzını yazıyo dökmüşsün kardeş. bir kız 3 4 tane erkeğin içinde tek başına diye kaş*r olmaz. erkek 3 4 kızın arasında olunca sesin çıkmaz ama. sen iki tane çıplak bacak görünce tahrik oluyorsan bu senin karıya kıza açlığından kaynaklanan bir olay git tedavi ol. kadın vücudunu cinsel obje olarak görmekten vazgeç. görmekten çok rahatsız oluyorsan da kafanı çevir bakma


anonim
sanane bizim bacağımızdan herkes kendinden sorumlu,tahrik oluyomuşmuş.bakma olma kardeşim sizin gibi kıt beyinliler yüzünden özgürlüğümüz kısıtlanıyor
bestofpau
peki sen üstüne düşen vazifeyi yerine getiriyor musun?batının giyiminden bahsediyorsan ilim ve bilim hakkında da düşüncelerin olmalı.varsa keyifle dinlerim.yoksa internetden bir kaç satırlık teknoloji haberi yazma.daha öğrenmen gereken çok şey vardır,onları araştır.mesela batıcılık.tekrar teşekkürler bitmek bilmeyen şakşakçılar.
zemberek
sanane milletin bacağından biz senin örümcek beynine karisiyoz mu?
anonim
sırf erkekler tahrik olmasın diye bir kadın etek giymemeli mi?sanane ya milletin ne giydiğinden yok kadınlar tahrik etmesin yok kadınlar konuşmasın yok kadınlar gülmesin bu nasıl bir zihniyet?birde üniversite okumaya geliyorsun ya da okuyorsun bu düşünce yapısıyla.senin gibi kadını aşağılayan kadınlara orosbu gözüyle bakanlar yüzünden böyle bu ülke gerizekalı seni
bosinsan
ben başörtülüyüm hatta okula geldiğim gün kendimi acayip hissettim fakat açıkken bende dogudaki çoğu insana göre fazla acıktım yani bu kafa yapisiyla ilgili bi şey sen her gördüğün mini etekliden tahrik oluyosan abazasindir. özgecanna 3 kişi tecavüz edip öldürdü ama sizin gibilere göre özgecan onlari tahrik etti. bu zihniyetle sizin kapıdan dışarı bile çıkmamanıx gerekiyo. kim ne isterse onu giyer kim ne isterse onu yapar günah olduğunu mu düşünüyosun allah ıslah etsin dersin ama gidip o kiza kaşar ya da oruspu diyemezsin kimse diyemez senin haddin değil çünkü.
anonim
İsteyen kiz istedigini giyebilir kimse de karisamaz. biz antalyada boyle seyleri tamamen normal olarak karsiliyoruz.turbanlisida var bikiniyle gezeni de elestirilecek sey onlarin giyim tarzi degil onlari elestirenlerin dusunce tarzi olmalidir.ozgur bir ulkedeyiz gormezden gelmek cok da zor bir sey degil dinine mi ters kafani yan cevir ama o kizi elestirme
kimimben
diyecek bir şey bulamadım sana. yani nereden başlayayım bilemedim. ki söyleyeceklerimin senin o sefil beyninde bir yer edinebileceğini de düşünmüyorum. geçmiş olsun. İyileşirsin umarım bir gün.
kedi
kedi @kedi
3 yıl
hakaret ettiğin yetmemiş gibi tavsiye vermişsin bir de. kendine yetecek aklın yok daha senin be. nasıl bir kafada yaşıyorsunuz ben anlayamıyorum hayır bu kadar sığ bakmak için ekstra bir çaba harcıyo musun gerçekten? yorum dahi yapamıyorum. ayrıca o yorumlardaki yazıyı haklı bulan kızı iki kat anlamıyorum. hemcinsim olduğun için senden tiksiniyorum.
anonim
ulan ne adamlarla aynı ülkede yaşıyoruz ya bu pislik herifler yüzünden sokağa çıkamaz olduk
lightyagami
kimsenin giyim tarzına karışma hakkın olduğunu düşünmüyorum.ayrıca aklının nerede olduğunu da belirtmişsin açıkça