anonim
üniversiteye geliyorum diye sevgilimden ayrıldım hem zaten üniversitede yakışıklı kaslı çocuklar yok mu 10 saat aramızda fark olan biriyle ilişki nasıl yürüyecek zaten haksız mıyım??

Yorumlar

anonim
haksizsin.
papatya
senin sorunlarin var bence
sizofren
saat farkı mı? bu çocuk hangi ülkede yaşıyor?
gencaver
yakışıklı kaslı biscolata erkekleri sıra halinde seni bekliyo off sevgilisinden de ayrılmış zaten ben buraya okumaya değil fındık kırmaya geldim diyolardı doğru yoldasın ;)
bayanhaciyatmaz
haksızsın. ama bunun için sadakat, güven, sevgi ve aşk gerekli. malesef bunlar sende mevcut değil sanırım
anonim
ulan senin gibiler yüzünden güvenimiz kalmadı kızlara
oktay
oktay @oktay
3 yıl
yorum yok..
anonim
ooo dolu kaslı cocuklar insat muhendisliginde bekliyolar seni
maymuus
6 yıllık sevgilim uzakta kazandim diye beni birakti.. İste oyleleri de senin gibi kizlari bulur
anonim
sabır etmeyi bilmeyenler aşık da olamazlar. sevgilimi tam 498 gün görmedim telefon kullanmadık her ayin 15inden 15ine telekomdan haberlestik 1700 km vardı bedenlerimiz arasında oysa ruhlarimiz yanyanaydi ve şimdi ikimizde paü ye geliyoruz. acıyla geçen yıllar bizi daha çok bağladı birbirimize keşke sende sabretseydin.
gencaver
eski sevgilim bana hep maymuş derdi duygulandım la :s :d
kirmizii
benimde sevgilim var ama boyle bişey aklımın ucundan geçmedi. seneye inşallah o da benim yanıma gelicek. gayette haksızsın. zaten sevseydin boyle bişey soz konusu olmazdı. karşılıklı sevgi guven sadakat olan ilişki her turlu yurur. demekki yokmuş tatlım paülü kaslı erkekler seni bekliyo zaten
anonim
paü yakışıksız ve kassız haberin ola
anonim
o kadar haksızsın ki birini buldugunda onu bırakırsan o boslugu hicbir kas dolduramaz
yedikiremit
sen zaten çoktan ayrilmissin da kendine diyememisin ;)
anonim9697
bizde denizliye okuyacagız ama kalkıpta 1 buçuk yıldır cıktgımz çocuğu bırakmıyoruz senin gibiler sayesinde bize de laf geliyor devam et aradıgın yakışıklı seni bekliyordur zaten
anonim
olmazmi bizim universitemizde kisa gobekli uzun sıska erkek yoktur. herkez sporcu fit vucutlu elini sallasan fitnessciya carpio.