anonim
ben çoğu şikayetçi arkadaşın aksine üniversiteyi ve şehri çok beğendim bunun sebebi birazda küçük şehirden gelmem olabilir,saat 12den beri şehri tabiri caizse it ayağı yemiş gibi geziyorum bunun sebebide biraz şehri bilmiyor olmam dolmuş otobüs bilmiyorum size sorum şu, pekdemir alışveriş merkezi var okula yakın ya da üniversite mevkiinden çınara nasıl giderim,otobüslere binemiyorum kartım yok dolmuşa bindim bugün onlarda çınara gitmek istiyorum dediğimde pek yardımcı olmuyorlar,her yere gps ile yürüyerek gittim bugün nerde gereksiz yer var girdim :d şuan ayaklarım felç vaziyette yardım edin ulaşım nasıl sağlanıyor bu şehirde hangi otobüs dolmuş nere gidiyor açıklayın lütfen :d

Yorumlar

anonim
4-5 kullanımlık kartlar var 10 tl ye şimdilik onlardan al istersen
büt
büt @büt
3 yıl
okulun gölbahçe çıkışından çıkarsan hemen ordan kalkıyor dolmuşlar çevredeki insanlara durakların yerini sorarsan yardımcı olurlar :)
anonim
ya 4-5 kullanımlıktan ziyade sonuçta tekrar buraya geleceğim,bu kart nerde satılır nerden alabilirim?
md
md @md
3 yıl
tam da benim gibi bir insan gel gardas bende bilmiyom
anonim
yoksa sende mi bugün etrafına kazulet gibi bakanlardandın?
md
md @md
3 yıl
evet..
kedi
kedi @kedi
3 yıl
üniversite hastanesinin oraya yakın sayılırsın oradan her yere dolmuş gider. orada çınar bayramyeri yazana binersen götürürler ama dolmuşlar çınarın içine kadar girmiyor bir önceki durakta indiriyorlar inince sorarsın 5 dklık yer yürür varırsın. otobüs olarak da çınardan bayramyerine yürürsün zaten geze geze yürümüş olursun o zaman il özel idareyi sor zaten kims sorsan gösterir sana. İl özel idare binasının altında ayakkabıcı var işte bi gitim dükkanı var o sırada yine denizli büyükşehir ulaşım bilmem nesi yazıyor oradan öğrenci kartı alırsın ama okul kimlik kartının olması gerekiyor diye biliyorum. oradan otobüsle dönmek istersen hemen özel idarenin önünde otobüs durağı var zaten. otobüsle 22 ve 14 numara üniversitenin oradaki pekdemire gider kampüs yazanlara binersen üniversitenin içinde bırakır seni. dolmuşa binecek olursan özel idareden karşıya geçeceksin hemen karşısı park zaten parkın hizasından biraz yürürsün dolmuşlar oradan geçiyor oradan da aynı şekilde kampüsün oralara varırsın.
anonim
kedileri boşa sevmiyorum ya,çok sağol yardımın için😍
kedi
kedi @kedi
3 yıl
reca ederim miyaav