uvercinka
eski sevgilimle buluşmak yerine yeni öğrendiğim örgü ile ugraştım gün boyu.benimle ilgilenmiyosun diyerek ayrılmıştım bi kaç ay önce ,gitmeden görüşelim dedi ve dün bereberdik .lunaparka gittik orda onun bana güven verdiğini hissettim ,ortaköy sahilde huzur doluydum ,İlk kez köpeklerim birinden rahatsız olmadı mesela .ondan uzaklaşmam lazım benim ve onun canının yanmaması için .

Yorumlar

northman
çok basit. whatsapptan engelle,numarasınıda engelle tamam çıkartmış oldun hayatından bi kaç kez ulaşmaya çalışır sosyal medyadanda engelle sonra zaten okullar açılır olur biter.
Nyks🌙
kardeş insan sevdiğinden ayrı kalınca daha da yanmaz mı canı seviyorsanız neden ayrı kalasınız ki be. yani diyeceğim o ki seviyorsan git kavuş bence
uvercinka
dört yıl otur beni bekle diyemem ona ,bencillik yapmış olurum .
uvercinka
@northman, biraz duygusal düşün ,dediklerin çok vahşice .nöbetten cıkınca uykusuz kalmasın diye mesaj bile atmıyorum ona .
northman
ama çıkartmak istemiştin duygusal olarak düşünürsem yani ben olsam yavaş yavaş muhabbeti azaltırdım mesaj hiç atmazdım hele ki kız sensin yani ilk mesajı sen atma her zaman nöbetteymiş gibi düşün 😁 kısa kısa mesajlar yaz hani biz erkekler belli şeyden sonra vazgeçeriz zatende okulun açılmasına az kaldı araya mesafe girdi mi çok daha kolaylaşır pek duygusal yaklaşamıyorum eğer çıkartıcaksan hayatından birini o senin için bitmiştir demektir ne kadar iyi de olsa eğer buna karar verdiysen duygusallığada pek gerek yok bence.