Jesus
birkaç gün önce bir dişisi yüzünden kavga eden ve sonunda mahvolan bir penguen videosu paylaşmıştım. bugün de kendisini aldatan karısı yüzünden kavgaya girişen sonunda ölen bir polis haberi gördüm.

hayvanda mantık aramıyorum. ama şu kadınlar hiç mi tatmin olmuyor? bitmek bilmez arayışları nereye kadar sürecek, biri mezara girene kadar mı? kocalarından başka erkekleri istemeye başladıklarında boşanacak kadar da mı haysiyet yok. flörtöz kadınlar iş yerinde ayrı fingirdeşir, 40 çeşit sosyal mecrada yüzlerce erkekle konuşur. ama ne yaa onların hiç karşı cinsiyetten arkadaşı olamaz mı, eve mi kapatmak istiyorsunuz ha sizi ilkel yaratıklar. onlar kimseye ait olamaz, fahişe ruhlarının özgürlükten anladığı her önüne gelene bacaklarını ayırmaktır. özgürlük iyidir tabii ya kimin orospu olduğunu görebiliyoruz.

Yorumlar

Nyks🌙
Nyks🌙 @nyks
15 gün
kadın-erkek diye ayırmak yanlış bu durumda. zirâ anlattıkların her iki cinsiyet için de geçerli olabiliyor. or**puluk da dahil.
Jesus
Jesus @jesus
15 gün
kadınlarla girdiği ilişkileri anlatmayı seven, seks yapmayı övünç kaynağı olarak gören sığırlar dışında erkekler gerçekten daha sadık.
alyazmali
sadık olmak kadınlık veya erkeklikle alakalı değil diye düşünüyorum mesele kişilik tir
amethoca
ama onun heyecanı, tadi bambaska