İzmirli Bey
bir insanın kendi mesleğine göre sivildeyken o meslek üzerine(örn: pastacı,pastaneye giden) bir yere gittiği zaman herhangi bir sorunla karşılaştığında nasıl bir yol çizmeli?
dün bir kafeye gidip cafe latte istedim ısrarla 3 defa latte macchiato yolladılar gidip yapan kişiyle konuşup ona ukalalık yapmadan nasıl olmasını söyledim yine yanlış yaptı ve içme gereğinde bulunup uzatmadım. peki ya siz böyle bi durumla karşılaşsanız ne yaparsınız?

Yorumlar

Akif Yanbak
ekstra gıda vermiş hem de aynı fiyata. içer geçerdim.
Zeynep
2. kez aynı şey olsa uzatmam artık bende alırdım içerdim 🤔 zorunlu olmadığım sürece de bir daha o kafeye de gitmezdim
halvmanen
gayrimenkul danışmanı olarak emlak ofislerini ziyaret ediyorum ve onlara bu işi aslında nasıl yapmaları gerektiği hakkında uzunca konuşuyoruz. bazen bilmeyene öğretmek gerekir. hata üst üste yapılır ve kimse sesini çıkarmazsa durum ne yazık ki kanıksanır ve bu durumda meslek kötülenir vs vs vs çok uzattım bi pumpkin spice latte alabilir miyim?
İzmirli Bey
@admin değişik bakış açısı.
@Zeynepp uzatmak kastıyla değil sonuçta bende yapıyorum bu işi ve böylesine bir sorun yaşansa kör kütük ayni seyi yapmam sonuçta. kısacası demek istediğim sen-ben deger verip önemsediğin seyi baskalari ilgisiz yapınca kötü oluyorum.
@rei demek istediğim nokta iste orası “kaniksanmak” ve olağan hal haline gelmesi.. balkabakli ice latte için bekliyorum