ozgurumbenn
1.sınıfım sınıfta canım çok sıkılıyor kimse yanıma gelip konuşmuyor herkes uzak duruyor yanıma bile oturmuyolar o derece.benim gibi yalnızlar varsa arkadaş olabiliriz.4 yıl böyle mi geçecek gerçekten çıldıricim.

Yorumlar

Hero1907
bulur gidersin dert etme
Alfhonso
@ozgurumbenn öğrenci kulüplerine gir, yurttan evden aparttan nerde kalıyorsan arkadaşlarınla farklı ortamlarda bulun. sosyal etkinliklere katıl, ilk sohbeti karşından bekleme, bi ufak bi gülümseme bile olsa adım at. kısa cevaplar yerine uzun cevaplar vermeyi tercih et. ve en önemlisi gülümse.

gerisi olur gider
Zeynep
Zeynep @Zeynepp
20 gün
e bu konudan muzdaripsen bence gidip sen iletişime gecmelisin. sonuçta her şeyi karşıdan beklersen de olmaz. belki onlar da sen konuşmuyorsun diye konuşmuyorlardır 🤔 ve alfhonsonun da dediği gibi kulüplere kesinlikle katılmalısın 👍👍
ozgurumbenn
ben denizliliyim sıkıntı olmuyor ama okula gelince yalnız kalıyorum.kulüplere katıldım güzel sanatlar topluluğu ve tema.
Alfhonso
paüde ne derece aktifler bilemiyorum ama üniversitelerin en aktif kulüpleri sinema tiyatro ve müzik kulüpleri oluyor. ki bildiğim en aktifleri paü rock kulübü @ozgurumbenn

yorumlarınızda etiketlemezseniz eğer bildirim gitmiyor bu arada, bilginiz olsun :)