anonim123
sevgilim yok olursa olur olmazsa sıkıntı değil ama şu konuda anlaşalım allah peygamber aşkına sevmeyeceğiniz kişilere bakarak umut vermeyin hani bi söz var ya "bana verecek sevgin yoksa bana umut dolu gözlerle bakma" lütfen allah aşkına umutlandırıp umutları yıkmayın . yerin üstü varsa altıda var gün gelir o kırdınız yıktınız gönlün hesabı sorulur. umut vermeyin sevmeyeceğiniz kişiye.

Yorumlar

happy
happy @happy
3 yıl
belki de siz kendinizi umutlandiriyorsunuz. çoğu kişiye göre erkekle kadın, ateşle barut gibi. ama ve lakin öyle değil işte. bir bayan benim hemcinslerimle konuşurken onu arkadaşı, kankası olarak görüyor olabilir, bizim saf duygularla yetişmiş dayıogulları başka gözle bakıyor. gerçi herkezin hayatına kimse garışamaz
anonim123
bu yorum başka bi söz getirdi aklıma " aslında biz ne yaptıysak kendimiz yaptık. çünkü ufacık bir ilgiyi aşk, iki kelime edeni kendimize dost sandık "
anonim
karşındaki sana umut vericek nasıl bi harekette bulundu merak ediyorum örnek verebilir misin, günaydını karşındaki insanın bi gülüşünü yanlış anlayan birisin belki ne bileyim.
anonim123
o kadar değil bi gülüşten günaydın dan hoşlantı belli olmaz , çok uzun bi hikayesi var bende , her gün göz göze gelmeler arkadaşlarının bana bakıp bakıp gülmesi yanına gelmesi filan sonra ne mi oldu onların hepsi yalanmış ya ben yanlış anladım herseyı yada o sevmeceği gözlere umut dolu baktı yada belki sevdi bilmiyorum . geçmiş geçmişte kaldı.
anonim
sevmiştir o çok sevmiştir belki de ama hayat her zaman istediğimiz gibi gitse keşke