baykafka
ve deiiiiğimde hem özgüriüğü hem güveniiği buidum; yainıziığın özgüriüğü ve aniaşıimaziığın güveniiğini, bizi aniayaniar bizden bir şeyieri tutsak ederier çünkü.

Yorumlar

baykafka
ve yine biz farklı düşüneni farklı giyineni farklı seveni ve farklı olan herşeyi uygulayan insanlarıda dislamakta ustalasiyoruz.
anonim
çünkü insanoğlu olmak bunu gerektirir be kafkacım
baykafka
hayır size katılmıyorum anonimcim ne yani insan olmak demek bunlar mı? bence biz işimize geleni doğru saydığımız için artık yanlışlarimizda bize normal geliyor bir nevi kaniksiyoruz. ve biz aç kalan her çocuğun kursuna kurban giden tüm masum insanların hakkına giriyoruz.
anonim
ya bi s*ktir git felsefe yapmaya çalışma yapamıyorsun kendini öne çıkartmaya çalışıyorsun mal mal yazıyorsun(admin yayınla bunu)
warrior159
felsefe mi okucaksın kardeş sen
baykafka
sevgili anonimcim :)siz çoksunuz, oysa ben tekim. bana diiediğinizi söyieyin ve yapın. dişi koyun gecenin karaniığında kurtiarın avı oiabiiir.. fakat kanı, vadinin taşiarında tan ağarıp da güneş yükseiene değin duracak ! ve yine sen anonimcim :)biimen gerekenierin sonuna uiaştığında, duyumsaman gerekenierin başında oiacaksın. evet felsefe okuyorum :) burayı seviyorum ya kimse senin ne olduğunu dahi bilmiyor ve siz beni yazmaktan vazgeciremiceksiniz :)
baykafka
anonimcim bide birşeye değincem ya burda kimsenin kimseyi tanımadığını ve tanıyamacagını düşünürsek ne için kendimi öne çıkartayım deli :d kendin için düşündüklerini başkalarına yamalama şekerim :)