ayarsiz
ya icimde tanimlayamadigim bir duygu var bir turlu anlam veremedigim belkide ailemden uzakta uzun zaman gecirmeye daha hazir degilim belkide kurulu duzenimi bozamiyorum anlayamdim bu duyguyu nasil yok ederim?

Yorumlar

mrtommiy
umursama :)
Aldebaran 🌟
uzaklasarak. ben de ailemden hic 15 saat uzakta aylarca kalmamistim. bir kere gidiyorsun. bir iki gün pek uyuyamiyorsun. rahat olamiyorsun. ama onlarla her gun iletisim halinde oluyorsun. daha sonra okula olan merakin, derslere olan merakin, arkadaslarinla olan iliskilerin sekilleniyor ve sikintin biraz da olsa azaliyor. gitmene 3-4 hafta kala özlem duygun iyice kabariyor. bende bunu tetikleyen görüntülü konusmak olmustu ailemle.. ama bu ikinci dönem daha kolay geliyor sana artik. sonucta sen hayatini sekillendirmeye, onlarin emeklerinin karsiligini odemeye gidiyorsun. hayatin icin emek harciyorsun. alisacaksin emin ol:)
mgungor
bence üniversiteye gidince yok olur o. arkadas falan, sahsen ben öyle umuyorum:)
caylakmuhabir
ilk günlerin biraz zor geçebilir daha sonra ortama ve arkadaşlarına uyum sağladığında bu süreç daha kolay bir hal alıyor eğer çok uzak bir yerden de gelmiyorsan ara sıra ziyarete de gidebilirsin ancak ben bunu pekte tavsiye etmem çünkü her dönüşünde dahada zorlanırsın