birkucukoyuncu
hayat o kadar kisa ki zamanin degerini bilmiyoruz bizler.tum gun yataklarimizda yatip vucudumuzu hamlastiriyoruz.sabah kalkip spor yapmiyoruz.asik olmuyoruz yada oluyoruz iki gun sonra biseyleri unutuyoruz nasil hissetttigimizi nasil hissettirdigimizi.saf duygular yasayamiyoruz kirletiyorlar safligimizi koca koca fircalarla siyah boyalarla uzerimizi ciziyorlar.degerler belirliyoruz herseye.sebepsiz iyilikler yapmiyoruz.tutup bir kopege yemek vermiyoruz basini oksamiyoruz durduk yere.sevgi sozcukleri sarf edemiyoruz utaniyoruz.bol bol sarilmiyoruz sevdiklerimize aman yaa diyoruz yarinlara birakiyoruz islerimizi...nereye gidiyoruz peki ne icin neden hangi amacla yasiyoruz?

Yorumlar

anonim
aşık oldum da noldu platonik takılıyorum sonra yine ben üzülüyorum
eksici
kız haklı
anonim
her sabah kalkip duzenli olarak spor yapiyorum, gunde iki saatimi spora ayiriyorum, hemde kapali spor salonlarina hapsolmadan dogayla ic ice, asik olunca sabahattin ali gibi yasiyorum askimi. karanliklarin coklugundan bende sikayetciyim, ama aydinliklara inaniyorum. melankoliye saplanmadan varolmaya inanalim. hayati sevmek beraberinde tum canlilari ve cansizlarida sevmeyi getiriyor, peki ya sen hic kendi sacinin bir telini oksadin mi? seni takip eden kopege gulumseyip beraber yurudunuz mu? bunlara buralara gelmek yalnizligin en dibini gorup ondan yeni anlamlar olusturup yikilmama ilkesini daimi kilmakta sakli. sen bir okuz olursan hayat senden vazgececektir...
birkucukoyuncu
ben kendi ağzımdan yazmamıştım bunları gençler sadece belli bir duyguya girip o kişiliğin ağzından konuşmayı severim.konuştugum kişilikse şuan her an yanınızda bulabilceğiniz insan tipi ve açıkca belirtmeliyim ki suan yan yatagımda olan birisinin hayatını gözlemliyerek yazdım.aşk konusunda da herkes aynı şansta olmuyor haklısınız ... ancak olsun aşk karşılıksızda olsa güzel birşey.