anonim
siz kızlar neden mi mutlu olamıyosunuz söyleyim adam gibi seveni değil paralı olup yakışıklı olan tipleri istiyosunuz k.bakmayında siz mutlu felan olamazsınız olmayında zaten sevgiyi zerre kadar haketmeyen canlılarsınız.benim niye sevgilim yok niye çok yalnızım soruları yazılıyo habire daha çok yazarsınız siz tipe bakıp karar verdikçe daha çokkk yazmaya mahkumsunuz.swarmdan eklesek abaza faceten eklesek yavşak İnstagramdan takip etsek sapık numaranı istesek gevşeğiz sonra ben niye yalnızım kal hatta ömrü hayatın boyunca kal sen adam gibi sevmeyi bileni değilde yakışıklılara bak.

Yorumlar

anonim
👏👏👏👏👏👏
hadibee
helal bee
anonim
çoğu kızlar neden aşk acısı çekyor peki? adam gibi seviyorum ben aldatmam deyip başkasıyla yakaladığımız için olabilir mi, ama sorsak sen öyle değilsindir asla öyle bi şey yapmazsın. nasıl biz sizi genellemiyosak sen de genelleyemezsin. yok haketmiyosunuz mutlu olmayın falan yaşın kaç yani, her erkek güzelliğe bakmadığı gibi her kız da tipe bakmaz. bi şeyleri kavramak için üniversiteye geldin, bunun için çabalaman dileğiyle.
anonim
ben çok sevdim erken aşık olmuşum bilemezdim ona ilk baktığımda o dedim insan hisseder ya hani anlatamam onu oyle işte yakışıklı değildi ama o benimdi sahipleniyodu bana bakarken eriyodum ben çok seversem gitcek diye sevmeye korkuyodum 3.5 yıl ben hayatımın en guzel yıllarını anlarını yaşadım . anı ve an farklıdır anı unutulur ama ben o anlarda kaldım hep bir ay çok değil bir ay once sevmiyorum geçirdiğim zamanlardan pişmanım dedi uniye istanbula gitti orası rahatmış hep haber verip durulmazmış orlarda sıkıya gelmek istemiyom artık dedi gitti . hee belirtiyim zengin de değildi yakışıklı da değildi o benimdi ben sadece aşığım. tum kızlar ya da tum erkekler bir tutulmaz !
anonim
o aldattı diyen kız bul beni anlatıyım ben sana hayatımı