Paü hazırlık hakkında?

anonim
anonim @anonim_bayan
arkadaşlar çoğu öğrenci genelde hazırlık okunmaz diyor fakat çoğu üniye yeni gelen öğrencilerde okuyup pişman oluyor ne önerirsiniz?

Cevaplar

anonim
anonim @anonim_bayan
eger paude okucaksan gecen %20 lik kisimda olup söylüyorum okuma zorunlu değilse arkadasim.ben kucuklukten beri hayatima soktugum icin gecebildim eger bi bilgin yoksa cidden bosuna kalkisma o ise ... derim :)
cool
cool @cool
ben zorunlu olmadığı halde okudum ve 4,5 puanla geçemedim ama kesinlikle pişman değilim eğer laylaylom, yata yata okucaksan hiç okuma çünkü baraj çoğu üniversiteye göre yüksek 70 lazım ortalama.. ortam hakkında sınıflar 25 kişi bi nevi lise5 ama isteyerek okuyacaksan ve temelin de varsa kesinlikle oku
anonim
anonim @anonim_bay
okuma sakin okuma. sende benim gibi bela anarsin her okula gidisine.pau ydyo pismanliktir
kimimben
kimimben @kimimben
zaman kaybı... çünkü ingilizce hazırlıkta öğrenilmiyor. okulda da öğrenilmiyor. ingilizce öğrenmenin tek yolu konuşmak. hepimizin gitmesi lazım yurtdışında bir süre yaşamamız lazım. tekrar söylüyorum zaman kaybi. istersen 90 la geç. nasılsa fakülteye geçtikten sonra herşeyi unutacaksın yavaş yavaş eski ingilizce seviyene geri döneceksin. 6.sınnıftan beri ingilizce görüyoruz. ne öğrendik ?
anonim
anonim @anonim_bay
kardeşim bak gelmissin güzelce geç bölümüne oku üç senelik arkadaşlarım var hazırlıkta.. sakin bulaşma sınıfların yarisindan co u iki senelik oluyor zaten. kolay değil paü de hazırlık bitirmek