pau eğitim fakültesi

Koray Kaya
Koray Kaya @kalman
genel olarak kampüsün en güzel yerinde yer alır her yere yakın ve en önemlisi giriş kısmındadır. okuması rahat ve kolaydır eğitim dinlenme tesisleri olarakta geçer. okulu uzatmak için ekstra çaba sarfetmek gerekir. ortalama bir öğrenci iseniz okul 4 senede biter. üniversite hayatınızda kendinizi geliştirmek için zamanda kalır şekil a da görüldüğü üzere.
Egitimcibey
Egitimcibey @egitimcibey
resim ve elt okuyanları ayrı bir havalı ve marjinal olduğu üniversitenin en hareketli fakültesidir. erkek başına çok kız düşer fakat erkeklerin çoğu saptır tıpkı benim gibi 😂 kantini ile meşhurdur.
Myg
Myg @mygg
kampüsün tam ortası, merkezi denilecek bir yerde bulunur, kantiniyle duyulmuştur ki çevre fakültelerden de eğitim kantinine gelenler olmaktadır. ne çok kalabalık ne çok sakindir, öğrencileri oranlayacak olursak kız öğrenci sayısı erkek öğrenci sayısının oldukça üzerindedir. diğer fakültelerin, " eğitim fakültesindekiler yata yata geçiyor ya. " dedikleri ama aslında o fakültede yapılan sunumlardan ve ödevlerden bihaber oldukları fakültenin ta kendisidir ki diğer bi çok fakülteye nispeten sunum vs onların ağırlığını saymazsak rahat okunabilecek bir fakültedir.
wita
wita @wita
bu sene başlayacağım fakültedir hakkında tek bildiğim google harita verileri karşısında yemekhane varmış 😂
Furkan
Furkan @furkan
sevdiğimiz bı abimiz
rabo
rabo @rabo
kantininde her fakülteden kız kesmeye gelen erkek öğrenci görebileceğiniz, langırt masalarının hiç boş kalmadığı, kantinden bahçeye çıktığınızda podyuma çıkıyor gibi hissettiğiniz, kantincilerin herkese "hocam " diye hitap ettiği, asansör bakımından şanslı olduğumuz, yemekhanenin karşısında olması bakımından ders aralarında ve güzel yemekler olduğunda yemek işini daha çabuk halledebildigimiz canım fakültemdir
Hy
Hy @Hy
bu sene gidiyoruz inşallah.. elt kazanmışım ama sevgiliden ayrı kalma gibi durumlar yüzünden gözüm şişene kadar da ağladım tabi. neyse gidelim yerinde görelim dedik aga okul hiç anlatılan gibi değil gayet güzel modern bir yer. İzmirli bir kız olarak denizli'ye şortla gittim ve canım okulum denizli'nin içinden fırlamış çıkmış herkes şortlu etekliydi.. fakülte çok cool girince ben öğretmenim artık ya dedirtiyor ki bknz: annem onurdan, gururdan ağladı.. derslikler hafif liseyi andırıyor gibi ama güzel ya. benim gibi yemek düşkünü iseniz fakültenin karşısı yemekhane falan.. gittigimizde spor salonunun ve kütüphanenin yerini bulmaya zamanımız olmadı ama umarim onlar da yakındır.. tek sorun şey galiba o çimlerin olduğu yokuşu tırmanırken döktüğün terler :) (güzelim okulu daha gitmeden gözümde cehenneme çeviren büyüklerimin bilinçsiz ve doyumsuz gençler olduğu düşüncesini de benimsedim gidip gördüğüm zaman içerisinde)
eğitimi de bir çok okulun verdiği eğitimin en üst seviyesinde..tebrik ederim paü hazırlık sınavın bile terletiyormus.. biraz başlıktan saptım ama kusura bakmayın yazmaya başlayınca duramıyorum 😝