deri_ceketli_cocuk
crudeoil ve altın sayesinde batıyorum.
şimdi ben derbeder, eskiden daha beter.
deri_ceketli_cocuk
omü dedikodu sohbetindeyim şuan, bu saatte 15 kişi falan var ve muhabbetleri gayet iyi. olum radyo bile var. bizim ado daha site yenileyecekte, radyo ekleyecekte :) mezun olurum ben admin yapana kadar.
deri_ceketli_cocuk
ben bu kadar gevşek bir insanı ilk kez görüyorum be arkadaş. ne istediğini bilmeyen, laftan anlamayan..
deri_ceketli_cocuk
eskiden buradaki muhabbetler daha güzeldi be. sürekli yok şuradaki gördüğüm kız, yok gördüğüm mavi ceketli çocuk, yok sarışın kız bulamadım, karizmatik erkek arıyorum! İzdivaç sitesi falan değil burası. az çeki düzen verin kendinize. "İnsanımız ne sevgili meraklısı olmuş be arkadaş."
deri_ceketli_cocuk
olum ben ateistim dedikçe twitter'da dini sayfalar takip ediyor, al şimdide en güzel dualar, hadis & ayet & dua, dua bahçesi takip etti. engellemekten sıkıldım.
deri_ceketli_cocuk
şair diyim, sinemaya götürsene diyim. başka götüreceklerim var kanka diyi. cevaba bak ya, başka götürecekleri olmasa götürecek yani aaaaaaaaaaa :d
deri_ceketli_cocuk
yumurta kapıya dayandığına göre ders çalışabilirim.
deri_ceketli_cocuk
şu hayatta hep kaybettim, hiç kazanamadım. uzun zamandır tanıdığım bir arkadaşımla görüştüm bugün. sevgilisinden ayrılmış, konuştuk uzun uzun. sevgilisine sinir oluyordum, iyi olmuş ayrıldığınız sevindim dedim, niye sevindiğimi sordu söyleyemedim. konuşmamız devam etti, neler yaptıklarımızı falan konuştuk. 00:15 gibi dışarı çıkacağını söyledi, nereye gideceksin dediğimde arkadaşlarıyla çıkacağını söyledi. bu saatte mi dedim, evet bu saatte ne var ki dedi, özgürlüğümün tadını çıkarayım dedi. sevgilin yoksa bile ben varım dedim çıkma dedim ama sana ne oluyor, sevgilim misin diye yazılar yazmaya başladı. sevgilisi olmadığımı ve bu şansı 2.5 yıl önce kaçırdığımı söyledim. sustu, sustum. ve şuan dışarı çıkıp çıkmadığını bilmiyorum, çıktıysa eğlenmesine baksın, çıkmadıysa dediğimi düşünsün. ha şuan sevgilim olsun istiyor muyum hayır, hatta hayatımda şuan kimsenin olmasını istemiyorum, ama söylediğim şeyi düşünmesini istiyorum.
hayat çok çirkin be. zamanında söyleyemediğimiz sözlerin, kelimelerin acısını bizden şimdi çıkarıyor. yediğim her tekmeye her gün bir yenisi ekleniyor, sıkılmaya başladım. ağır gelmeye başladı. bazen atıyım kendimi bir yerlerden bitsin gitsin diyorum ama geride bırakacağım kişiler geliyor aklıma onu da yapamıyorum.
belki sizden büyüğümdür, belki de küçüğümdür ama size bir arkadaş tavsiyesi.. söylemek istediklerinizi zamanında söyleyin, sonucu kötü de olsa söyleyin. söylemezseniz daha çok acı çekiyorsunuz.
boş konuştuysam, canınızı sıktıysam affola.
deri_ceketli_cocuk
kardeşim işte ne olursa olsun yine de özlüyor insan. neyini özlüyorum niye özlüyorum bilmiyorum ki. özlüyorum işte. yani her hafta halı saha maçında yenilip ertesi hafta yine o sahaya çıkmaya benziyor benimkisi. ben ya oyunun kendisini seviyorum ya da maçı kaybetmeye o kadar alışmışım ki koymuyor artık. giden gidiyor ya kardeşim, sen zannediyor musun ki kalan kalabiliyor. İlk o gidiyor lan. gitme demiyor ya ilk o gidiyor lan. nerede ne yapıyordur acaba sevdiklerimiz, sevgililerimiz? onlar da bizim için ” ne yapıyordur acaba ” diyorlar mıdır? mutlulardır herhalde. onlar da mutlu olsunlar be. varlığımızla mutlu olamayanlar yokluğumuzda mutlu olsunlar ki, bir işe yarasın gidişimiz.
deri_ceketli_cocuk
attention please!! fifa14'ün şarkılarını dinleyin l*n!
deri_ceketli_cocuk
sabah mühendisliğin önünde gördüğüm... l*n bir gidin arkadaş ya.
deri_ceketli_cocuk
aslında çok iyi çocuklardık zamanında. hayatın bize bahşettiği kötü olayların başlangıcından önce çok iyi insanlardık. masumduk, temizdik, dürüsttük.her şeyimizle iyiydik. mutlu hayaller kurardık geleceğe dair, umutla bakar, bir şeyler yapmaya çalışırdık. sonra bazı şeyleri unutmak, kendimizi rahatlatmak istedik bunun için de başka şeyler aradık. sigara, alkol, bilgisayar, cep telefonu. diğerleri gibi düzenli bir sosyal hayatın artık yok, asosyalliğin dibine vurmuşsundur. dışarıyla alakanı keser, yabancılaşırsın. dışarı çıkma nedenin sadece sigara ve alkoldür. o kadar değiştirir ki hayat seni, dışarıda ki tüm insanlardan nefret eder, yabancıymış gibi bakarsın. kelam edecek bir dost bulamazsın belkide bunu sen istemiyorsundur zaten. acılara göğüs germeyi, düştüğünde, kırıldığında gülmeyi öğrenirsin sonra. senin gibiler hayatı hafiften almaya başlar. bugün ölse bile umurunda olmaz, yaşamak için bir sebebi olmayan insanlar, gerçeklerle yüzleşmeye korkan insanlar, imkansız olduğunu bile bile çabalayan insanlar şuan ölse bile umurunda olmaz. hep kaybeden insan olmak ne demek bunu bir çok kişi bilmez. çünkü genelde ya kölelik için gelmiştir dünyaya yada kaderi güzeldir. ve bizim gibi kaderi bile daha önceden ****** edilmiş insanların ne hayattan beklentileri, ne devam eden umutları, ne de geleceğe dair düşünceleri vardır. takmamayı öğretir hayat, ****** olup gidenleri de, şekil olsun diye yanında olanları da, menfaat uğruna dipleri düşen insanları da.. öyle ya, hayat işte.. bakmayın aslında iyi çocuklardık zamanında..
deri_ceketli_cocuk
yıldız abla ne de güzel söylemiş.. "kahretsin yapamıyorum, seni sevmeyi ağır ödüyorum... "
deri_ceketli_cocuk
İnsanların gülerken de ne kadar karanlıkta olabileceğinin örneği olmuş mehmet pişkin.
deri_ceketli_cocuk
hayatımı geçtim, dolabım bile düzgün değil l*n.
deri_ceketli_cocuk
pek yazan yok herhalde bu aralar. nasılsınız deyip ufak bir sohbet başlatayım.
deri_ceketli_cocuk
herkes yazıyor ya aşk acısı çekiyorum diye, bizde dalga geçiyoruz hani, gırgıra vuruyoruz. bakmayın siz bize, aslında bizdeki yaralar derin olduğundan böyle halimiz. sevin arkadaşlar.. sevmek, sevilmek, bağlanmak belki en güzel şeydir şu hayattaki.. eski sevdiklerinizi de iyi anın, kötü olsalar bile iyi anın. geçmişiniz olan birisini kötülemeyin. unutmayın.. sevmek inanmaktır, sevmek yaşamaktır, sevmek sevdiği olmaktır, sevmek paylaşmaktır, sevdiğiyle sevdiğini paylaşmaktır.. boş konuştuysam affola..
deri_ceketli_cocuk
açalım neşet baba'dan bir şarkı, yakalım sigaramızı ve dalalım uzaklara.
deri_ceketli_cocuk
büt vardı, marşmelov vardı, eylül abla vardı, det vardı, fifa14 vardı, 007 vardı.. yaşıyorsanız ses versenize mübarekler.
deri_ceketli_cocuk
tarih vermeyeceğim demiştim ama bayramda evine gitmeyip denizli'de kalan arkadaşlar ile hafta sonu buluşsak mı ne yapsak?