fifa14
dünya sizi ve sevdiklerinizi gömen büyük sevimli gezegen. umut işinizi zorlaştıran göz boyası. sevgi acı çekmenizi kolaylaştıran duygu. azim engelleri kaldıran dost ve aşk gerçek olduğuna sizin bile inanmadığınız sonu acı olan bir intihar şekli.
fifa14
hayat bana vaykiki vay vay arkadaşlar.
fifa14
arkadaşlar hepimiz mi yalnız hepimiz mi çaresiziz? bakışmakla bitiyor mu herşey? kim daha cesaretli? birgün kim kimin numarasını isteyecek? her neyse beni özlediniz mi?
fifa14
fifa14
desen de kendi kendine "acı yok rocky", adama demezler mi sen hangi filmdesin?
fifa14
kim 1 milyon ister programında yarışmacının arkasında oturan kıvırcık çok tatlısın bul beni :d
fifa14
mutluluğun formülünü bir sonraki yazımda açıklayacağım eğer bu yazı 20 like alırsa. ha almazsa keyfiniz bilir, kendinize iyi bakın :d
fifa14
fifa14
yağmur sana değil şehre yağdı cici kız.....
fifa14
hadi herkes admine baskı yapsın da radyo yayınını başlatalım artık..
fifa14
özlemeyi unutmak, sahte gülücüklerin rutinleşmesi, sigara sayısının artması. sarılmaya değer birini bulamamak. bazıları taş kalpli diyor, oysa başkaları 2 günde birine aşık olabiliyorlar. biz buna aşk insanı demiyoruz.. siz ne iyi insanlar, özlemeyi unutturdunuz.
fifa14
yaşadığınız dünyada hayalleri de sonları da kendiniz kuruyorsunuz, bilin istedim.
fifa14
lisede sms ve kontörü olmayan fakirlerdik. uyumadan önce çaldırırdık bu 'iyi geceler seni seviyorum' demekti. ne salakmışız asdghf..
fifa14
selam paüdedikodu sülalesi, nabıyonuz biz yokken iyi mi buralar ?
fifa14
mutsuza o son eksiyi atmayacaktik arkadaşlar ondan olduk biz böyle :(
fifa14
arkadaşlar siteyi kapatalım artık diyorum, katılıyor musunuz?
fifa14
yenilerin gözünde paüdedikodu = google
fifa14
günümüzde ergen olarak adlandırdığımız yaşama biçimlerini topluma ; özgün ve değişik olarak göstermeye çalışan bir yeni nesil var. gerek dikkat çekmek gerekse hayatta denenmemiş birşey kalmaması için farklı yaşam tarzlarını benimsiyorlar. gel gelelim bu benimsediğiniz yaşam tarzı giyim, aksesuar, meslek ve düşünce yapısı hiç de marjinal değil malesef. tabiki de özgün olun giyiminize hiç kimse karışamaz ama amacını doğru olsun ve mantıklı düşünün. farklı olmak için farklı olmayın. vesselam biz size çok gülüyoruz. sinir olmuyoruz ama komik oluyorsunuz sevgili farklı kardeşlerim. bunu buraya bırakıyorum isteyen alsın.
fifa14
artık çirkinden güzeline her bayanda ego var, teşekkürler hemcinslerim........
fifa14
yaz okuluna aşık olmaya mı geldiniz l*n?