francois
çöpü dökmeden önce kedi olup olmadığını anlamak için çöp kutusuna tekme atarım. yani gerilim yaşamam yaşatırım..
francois
admincim benim mesajı yayınlamamış meğersem oysaki çok içten yazmıştım
francois
memleketine gitmeyip burda kalan var mı ? benden başka ?
francois
ben ev uzak diye yolu gözüm kesmedi sırf onla takılırım diye bi bahane üretmiştim aslında abi o kalktı gitti benden 6 saat daha uzak yola ben 20 saat çekemedim adam 1 günü verdi yola şoklardayım...
francois
başıma gelen bu olayı anlatmadan geçemeyeceğim yemekhanenin karşısında çimenlere oturmuşum az ilerde kapalı bi kız arkadaşımız sevgilisi veya erkek arkadaşından her ne sebeple olursa olsun darbediliyordu. İçime oturdu gidip çocuğa haddini bildirmek istedim içim içimi yedi ama bişey yapmadım.herkesin içinde böyle şeyler yapılırmı? afedersin admincimde bu çocuğa hayvanların şahı, yontulmamış ayi hatta şerefsiz desem az o kadar sinirlendim. böyle salak adamlar varmış hala bede üniversitemizde !!!
francois
İtiraf ediyorum wc de kulaklıkları takıp müzik dinlerken kendimden geçiyorum :) daha rahat oluyo tavsiye edebilirim ;)
francois
abi üniye geldik spor salonuna daha girişte balık kokusu hoşgeldin dedi, sabah sabah kim ne yapar balığı çözemedim ?
francois
ya birisi çıkıp ben samsun'luyum desin ya ben tek başıma gelmiş olamam heralde demi ?
francois

bende keşke düşüneceğim biri olsada vaktimi onu düşünerek geçirsem diye içimden geçiriyordum. bugün yağmurda kampüse çıkarken 6 veya 7. kez gördüm her defasında allah sahibine bağışlasın dediğim kız krem pantolon yeşil tonu bir triko ve üstündeki hırkasıysa tanıtayım kendisini belki görür yazdığımı. kısacası sayfanın meşur sözüyle allah benimde belamı verdi.
francois
İtiraf ediyorum medcezir izlerken çağataya imreniyorum kıskanıyorum abi, yiğidi öldür hakkını yeme demişler adamda boy var tip var karizmada var hatta yok yok iyiki kız değilmişim
francois
dünki teknik resim dersinden 4 sayfa ödevimiz var hemde bugüne yetişmiyo arkadaş yap yap bitmiyo ne lanet bir iştir bu işin kolayını bilen yokmudur ?
francois
İnşaat müh. deymiş arkadaşımın sınıfındaymış konuştuğu varmış, ya kimden hoşlansam bi taş koyan çıkıyo anlamadım ki nasıl olacak bu iş ?
francois
admincim bu sohbeti şimdide kullanamayacaksak ne zaman kullanacaz? aktifleştiremiyo musun sen bu sohbeti ?
francois
allahtan bu oyun isteği gönderme dürtme felan yok burda :)
francois
İtiraf ediyorum paülü kızlar genel olarak güzelsiniz ama çok kasıntısınız biraz sıcak olun !
francois
hani kumarda kaybeden aşkta kazanır deniyoya, ben hiç kaybetmiyorum. yanlızım lan yanlıızzz!
kayıtta rektörlün önündeki mavi şortlu kız beni bul diye sallıyasım var, kumarya hani belki tutar öyle biri varsa beni bulsun :)
francois
daha adminle tanışamadan gitmiş, admin kardeş yolun açık olsun, yerine sağlam birini bıraksaydın işkence çekmeyelim sonra ?
francois
bu ders kitaplari kaça patlarki bize ? bilgisi olan ?
francois
arkadaşlar bu sohbeti kullanabilen var mı? varsa neden ben kullanamıyorum ?
francois
üniye kayıt olurken annesinin babasının elinden tutup gelen çocuklar var mı? merak ettim de :) burda arkadaşı babası götürecekmiş, arkadaş kendini kesecek zor tutuyoruz :)