fransızcaozenti
bu denizli'nin kendini bilmez havası neyin nesidir. bi de üstüne kaldığın yer soğuk olunca hastalanmamak elde değil tabi böyle hastaneye gide gele hasta ettik kendimizi. soğuk da insan soğuk alır burundan ağızdan ben beyinden alıyorum sürekli başım dönüyor bilen bilir vertigo hastalığın adı.
fransızcaozenti
facebook twitter instagram sosyal kölelik eee ne yapalım mecbur itiraf sayfasında takılacaksın. haliyle tanınmak duyulmak anlaşılmak ister insan. böyle katı kalmakla böyle duvar olmakla bulamazsın yaşamın o incecik çizgisini :) bence bi uyanış şart birisi de desin bana .... müptezeli senin her tarafın uyansa ne olur haklısın. bak yine kendi kendimi tartıyorum. hastane beni çağırıyor :)
fransızcaozenti
ben bir bağımlıyım bu yüzden geçiş yaptım yeni üniversite yeni bir hayat yeni hayaller yeni insanlar umuduyla. sonuç hüsran yine bağımlıyım hastane müptezeli oldum her gece üniversite hastanesine gidip saatlerce oturuyorum çay kahve sigara arada geçmiş olsun diyen insanlar hastanız kim diyorlar hastam yok ben bir yazarım ölümü bekleyen bir hastanın hikayesini yazıyorum diyorum ilginç tepkiler alıyorsun haliyle ama güzel bir oyun zevk alıyorum. kim bilir belki gerçekten bir gün o hikayeyi yazarım. ya da birisi beni yazar bir delinin hatıra defteri 2