la
"durun lan, bugün milli takımın maçı var kimde izleyelim" günlerine geri dönüyoruz. büyüksün İmparator!
la
güzelim diziyi kaldırdın. frekanslarına at kacsin trt1. #leylailemecnunsuz pazartesi mi olur!
la
vay be! biz gidiyoruz yeniler geliyor. pauyu sevmeyeceksiniz belki, cok da guzel degil zaten ama cogundan iyidir. biz de bitse de kurtulsak diyoduk ama bitmeseymis de olurmuş. en kotu gununuzun bile kiymetini bilin. hosgeldiniz..
la
küçük bir sorum olacak: kızlar esmer erkeklerden hoşlanır şeyi yalan mı? yoksa ben acaba yeşil veya mavi miyim?
la
bi şarkı var, adını biliyorum, sözlerini de biliyorum, melodisi de aklımda ama söyleyecek kimse yok işte. ama olsun, hayat hala güzel (çarpıldı)
la
bi ara "mühandislik kantinine mi geldim, iktisata mı geldim" dediğim oldu. evet akşam saatleriydi :d
la
mis gibi hava, kum, toz, toprak. pau şantiye ye hoşgeldiniz.
la
finaller bitiyor diye sevinmeyin, bütleri var daha bunun.
la
sonra dedim ki; kalkayım bi çay demleyeyim bari.
la
finaller için dizi önerisi alayım :d
la
admin tdk başkanı çıktı beyler, dağılın :d
(bu arada sonuna kadar destekçinim o ayrı mesele tabi)
la
sınav haftasından daha korkutucu olan bir şey varsa o da sınavların açıklandığı haftadır. hadi şimdiden geçmiş olsun.
la
gençler o değil de şu 21 aralık olayını nasıl yapalım. hiç sallamaya niyetim yok ama hafiften ya tutarsa durumu da var hani. neyse, bol bol çay stoğu yapın, onu dicektim.
la
hocanın iyisi-kötüsü olmaz. sınıfta bi iki "bit yavrusu" varsa sınav zamanı tüm hocalar vampirdir.
la
son dedim ama bunu demeden yapamıcam. endüstriciler sizin havanız kime anlamıyorum. bilmem fark ediyor musunuz sizde ama kimse sizi önemsemiyor aklınızda bulunsun. biraz sosyal olun diğer bölümlerle konuşun lan. yeni endüdücüler sizde abilerinize ablalarınıza benzemeyin, yazık yani kendinize seven olmaz sizi.
la
son olarak, kızlar bu sizin için: "kendinize "mühendis" sevgili bulun." hem aldatma sıkıntısı yok, hem akıllı nerde ne yapacağını bilir, hem de ulen sizin mat sorularınızı, bozulan elektronik eşyalarınızın tamirini ve bilgisayar işlerini kim yapcak. (bu arada gaza getirirseniz baya da eğlenceli olurlar bu da dipnot olarak şöyle bi kenarda dursun.)
la
bi gaza geldim, pau ile ilgili bikaç tavsiyede bulunayım dedim. çevrede dolaşırken mümkünse çok lise anılarınızı anlatmayın. tamam özünüzü özlersiniz de dışardan hoş görünmez aklınızda bulunsun. bide "oo üni'ye geldim herşey günlük gülistanlık hocalar bana bişey diyemez, rahat olurum istediğim kadar" diye sakin düşünmeyin, sınav zamanı çok güzel ağzınıza s*çar o çok bişey demeyen hoca. tabi bunun sınıf içinde yerin dibine sokma kısmına hiç girmeyeyim.
la
şimdi bu yeniler geliyor ya, içerinde güzeller de var hepinizin tahmin edebileceği gibi. şimdi benden gençlere altın bir tavsiye: tam tamına bi buçuk ay vaktiniz var, ondan sonra çevrede gördüğünüz güzel kız popülasyonu tamamen yok oluyor. hani 'sotede tekrar görürüm bişeyler olur o zaman' diye beklersen (ki bizde öyle düşündük) bi buçuk ay sonra onların hiçbirini göremiyosun. bizden geçti, artık yaşlandık bari gençler yanmasın.
la
bi kız sevgi şevkat gösterisi yapcaktı tam, o da kaçtı! neredesin @lietome ? (neredesin firuze de yazmazsam olmaz tabi :d )
la
son senem gidicem ondan midir, yoksa harbiden oluru var ondan midir bilmiyorum ama sanirim pauye iyice alistim.hatta birazcik seviyor bile olabilirim :p