miracle
lise caddesinden 32 numaraya binen cocuk o ne tatliliktir (16.20 otobüsü) her carsamba gozum kapida binecek mi diye bakiyorum geçen hafta pazartesi sali cuma gordum ama bugun yoktun :(
miracle
hala konusmuyorsun ya helal super devam böyle ! işinin düşeceği günü bekliyorum insan bi gecmis olsun derdi ya odun ! vizelerin kötü geciyodur inşallah !
miracle
hayir suclu olan kendisi bana tavir yapiyor yaa elbet konusacaksin isin dusecek o gün de ben seni tanimiyor olacagim :) bekle ve gör :)
miracle
İntikam soğuk bazen ara sıcaktır aklında bulunsun bay odun !
miracle
sinavlardan insallahh kötü alirsinn ismlgzkn...!!
miracle
dun gercekleri ve asil yuzunu gosterdigin icin tesekkurler artik zerre kadar degerin yok gozumde ne selam veririm ne gorurum yabanci bile degilsin hicbir seysin benden uzak dur o hakaretlerin hic birini haketmemistim ..
miracle
bugün itibariyle konuşmuyorum seninle bay odun!
miracle
konussan ölmezsin yaaa odunsunn odun! bu kadar da olmaz ki!
miracle
bir daha kapılmayacagım demistim ama olmadı sen varsın biz yokuz hiç yapmadığım şeyleri yapıyorum seninle konuşabilmek için sen her zaman kaçıyorsun korkma üzmem çok severim sana çıkıpta bunları söyleyemem sen de burda görmezsin ben her gün kalbimdeki seni severim gülüşün içime işledi kurtulamam artık...(isml'e)
miracle
şu ilk gün ne giysem bunu giysem olur mu kayıt için böyle fotoğraf çekinsem olur mu diyenleri anlayamıyorum tamam bende bu sene yeni geleceğim ama sizin gibi kuruntu yapmıyorum okumaya geliyorsunuz arkadaşlar bir üniversiteyi neden bu kadar gözünüzde büyütüyorsunuz ki.. neyse herkese merhaba arkadaşlar