but
değişiyor her şey be alışkanlıklarımız, sevdiğimiz insanlar,zaman,hayatımız ve biz..yetişemiyoruz hızına yoruluyoruz napacağımızı bilmiyoruz.sözler veriyoruz,sözler veriliyor ; tutamıyoruz tutamıyorlar.seviyoruz, aldanıyoruz, kaybediyoruz ama akıllanmıyoruz.bir bakmışız yine aynı hatayı yapıyoruz.hep yeniden başlıyoruz yeni umutlarla bu sefer farklı olacak diye ama olmuyor be daha da dibe batıyoruz.kırıyoruz, kırılıyoruz. dostlarımızı kaybediyoruz uzaklaşıyoruz onlardan uzaklaşıyorlar.yabancılaşıyoruz bee herkesten.neden silip atıyoruz? gitmeyiz diyoruz ama hep nedense ilk biz gidiyoruz ve nedense hep vazgeçiyoruz.
but
benimkisi kalabalık içinde yalnızlık..
but
hep kaybettim ben hep yanıldım hep güvendim.neyi çok istediysem olmadı.elimdekilerse zaten uçup gitti.yanında oldum sevdiklerimin iyi gününde kötü gününde.baktığımda görmezden gelmedim çevirmedim yüzümü.tuttum ellerini sıkıca.haketmedim onların bana yaptıklarını.ummadığım anlarda ummadığım yüzler gördüm.tahmin etmediğim selamlar aldım.şaşırmadım.ama dostlar bunları hakedecek ne yaptım?
but
doğum günün kutlu olsun @civciv nice mutlu yıllara :d
but
canım dostum, kardeşim,sırdaşım,marşım herşeyim seni çok seviyorum iyi ki doğmuşsun nice birlikte mutlu yıllara <3 <3 (not: en çok benimle vakit geçir şapşiyle değil inş allahım inş :d)
but
özür dilemenin ötesine nasıl geçebilirsin nasıl inandırırsın gerçek olduğuna kalbin kırılır gururun kırılır onurun kırılır ama önemsiz olman hepsinin önüne geçer neyse dersin değerim buymuş ve devam edersin çünkü o çoktan unutmuştur bile.
but
her zaman şikayet ediyoruz hiç mutlu olamıyoruz hep daha iyisini isteyip elimizdekilerle yetinmesini bilmiyoruz az önce otobüste önümdeki koltukta oturan adam yakınıyla telefonda konuşup sonuçlarının kötü olduğunu kansere yakalandığını söylüyor peki daha niye boş şeylere takılı kalıyoruz?
but
admin benden sana ozanın şarkısı gelsin sen şarkıyı biliyorsun :d
but
hep bir pes salonum olsun istemişimdir :)