cakma_borsacı
duman konseri çok fenaydı adamlar bi harika. tek sorun ilkokullular tiyatronun yarısını falan kapladı. hadi lise tamam da adam 6. sınıf dumanın hangi şarkısını biliyon diyorum hiç birini diyo eğlenmeye geldik biz diyo. neyseki saat 22.30da hepsi yatağına gitti
cakma_borsacı
böyle hava ben ömrümde görmedim arkadaş dicemde zaten ufak tefek bişeyim şu yaşıma kadar tek şehirde yaşadığım için normal bişey. ama bana fena çarptı arkadaş. gece hasta olup sabah iyileşiyorum.
cakma_borsacı
şunu bi açıklığa kavuşturalım. çakma borsacınınki nicki ile gönderi atan benim samimi bi arkadaşımdır. dikkat çekmek istesem farklı isimle farklı şeyler yazarım. sizin düşüncelerinizin kapsamı biraz dar olduğu için olsa gerek hiç bir kişinin böyle ucuz numaralar yapmıycağını düşünemiyorsunuz sanırım. söyliceklerim bu kadar. teşekkür ederim.
cakma_borsacı
şimdi uyusam yarın sabaha anca kalkarım ama ikinci öğretimim sabah kalksamda bi işe yaramaz en iyisi ben uyku hapı içip uyuyım akşama anca kalkarım. malum 7 saat yol geldik.
cakma_borsacı
annem benden daha heycanlı e tabi ilk defa uzun bi ayrılık olcak..... şaka şaka bu aralar o kadar kızdırdm ki bugün gitte rahatlayalım artık dediler de harbiden koydu lan.
cakma_borsacı
adam yaklaşık bir saat boş boş konuştu en sonunda dayanamadım ya emmioğlu sen ne anlatıyon dedim o gün bugündür ses yok
cakma_borsacı
admin kendine bi tablet al hele. olmadı biz para toplar alırız yani
cakma_borsacı
abi her girdiğimde en az 10 kişi çevrimiçi. şu sohbeti bi açta nasıl bişeymiş öğrenelim.
cakma_borsacı
harç ücretleri açıklanınca babam bi sürahi soğuk su içti. evdekiler kötü kötü bakıyo. ne yapacağımı şaşırdım.
cakma_borsacı
gecen gun lisede sevgilim var diye elimden kacirdigim kizlarin listesini yaptim. aglama geldi birden cidden basi bagli olmak cok zor. ne kizlar kacmis var ya bi tanesi tam manken digerleride hemen hemen oyle sadece biri cirkindi onda da allah a cok sukur ki kacmis dedim. soyliceklerim bu kadar. tesekkurler.
cakma_borsacı
batak oynamayi ogretecek beni bu alanda profesyonel yapacak 3 arkadas ariyorum