arv
son bi ders kalmıştı... arv açıklanmasını bekliyordu...
yalnız keşke açıklanmasaydı be. açıklandı da noldu ortalamam düştü. şimdi büt e girip 1 hafta beklesem mi düşünüyorum ama bu sıcağa dayanamam ben. ama ilk önce o kadar yükseğe çektiğim ortalamanın öncekinden daha çok düşmesine ağlayacağım...
arv
evet ortalamam yükselmiş olabilir ama daha berbat geçmiş 3 sınavın açıklanması var. sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :( (insan bildiklerini de yanlış yapınca çıldırıyor bea)
arv
bugün muhasebe sınavım vardı ve sınav da fena geçmiyordu aslında. sonra sınava 6-7 dakika kala bi yeri tamamen unuttuğumu ve yapmadığımı gördüm. sonrasında kurtarmaya çalışıyım derken daha çok batırdım lanet olsun bea. o kadar yap yap sonra bi yer yanlış diye -muhtemelen- sınavdan sıfır al...
arv
bu "sakal erkeğin makyajıdır" mevzusunu kim çıkardı ya. yoldan geçen uzun sakallı beyefendilere (yada sakal bırakmaya bırakan gençlere(?)) yanına gidip makyajını nerde yaptırdın markası ne diye sorasım geliyor. (iktisat sınavım berbattı ve muhasebe finaline çalışırken beynim yandı kusura bakmayın gençler) (tamam vurmayın 🤐)
arv
bundan yaklaşık 3 ay önce evimizin yedek anahtarı kaybolduğu zaman şöyle bir kehanette bulunmuştum: "okulun son zamanlarında biriniz anahtarı unutacak ve dışarda kalacagız" demiştim ev arkadaşlarıma ve bu olay dün gerçekleşti. (daha komik bi şekilde anlatmak isterdim de komik değilim 😊) ama olsun söylediğim şeylerin tutma çetelesine bir çizik daha :d
arv
yine buluşamamış insanlar görüyorum... ama olsun gençler eninde sonunda bulursunuz birbirinizi. hayatın ne göstereceği belli olmaz. bi bakmışsınız aynı masada oturuyorsunuz yada rastgele tanışıp sonradan birbirinizin (burdaki) isimlerini öğrenirsiniz (çok filmsel yada sürreal oldu bu ama olsun). ado sende şu mesaj şeysini açsan :d (evet bana dert oldu nedense ama olsun -muhtemelen ado kızcak-) (taam sustum 🤐)
arv
arkadaşlar sanırım iktisat hocam beni twitterdan falan bulmuş bana derste arv deyip durdu. olsun ifşa(?) oldum ama olsun yani.
arv
arkadaşlar valla ne diyim artık bende bilemedim ne söyleceğimi mutluluğu arayışınızla ilgili. ama olsundu yine bi iki bi şey soylemek istiyorumdu.
tabi ki insan doğası gereği mutlu olmak ister. ama son zamanlarda (geniş bir şekilde ele alırsak 2000 lerin başından beri) insanlar da bu mutluluk arayışı daha fazla arttı. mutluluğu başkansında arama örneğin; sevgili ve psikolog. bunların yanlış olduğunu düşünüyorum ben arkadaşlar. (bu mutlu olma hayatın hep iyi yönde gitmesi olayı bence televizyonun yada izlediğiniz dizilerin de biraz etkisi vardır. onları taklit etmeye çalışmayın.)(yoksa benim gibi olursunuz:) sizin mutluluğu başkasında bulma isteğiniz de bi garip ve bence insan kendi kendine yetebilmelidir ama tabikide sevdiğiniz bi insan(lar) hayatınızda olmalıdır. ama bu mutlu olma (aşırı)çabalarınız gerçekten dünya kadar bir okyanusta yüzme bilmeyerek çırpına çırpına kara aramaya benziyor.(biliyorum kızıcaksınız da olsundu yazmak istedim sadece. kendime de laf sokcaktım da neyse dedim bu seferlik kalsın ama parantez için de bi şeyler yazmak hoşuma gidiyor. (gidiyor herhal) inception nasıl yaptın gördünüz mü) (tamam vurmayın:)
arv
yalnızlık güzel bir şeydir arkadaşlar. hepiniz yanlızlığınızdan yakınıyosunuz yada sevenimiz yok diyorsunuz öyle olsun bırakın kendi haline. arkadaşlarınızla çıktığınız örneğin mutlu olduğunuzu mu zannediyorsuz? öyle bir şey yok arkadaşlar. orda oturan insanların yüzde 90 nından fazlası numara yapıyor. orda oturduğunuz zaman gerçek kendinizi değil kendi olmak istediğiniz kişiyi "oynuyorsunuz". neyse ya ben çok şey etmiyim yoksa yine saçmalıcam. bide murphy kanunlarından bir cümle ile bitireceğim(şekil olsun) "bir şeyin olma olasılığı, isteme olasılığı ile ters orantılıdır." (şimdi sizde o zaman burda bunu niye yazdın sende beğenilmek için yazıyosunuz derseniz siz de haklısınız bunu beğenilmesi için yazmadım ama olsun yine parantez içinde yazayım) :)
arv
bugün iibf kantininde eski tiesto şarkılarından birini kim açtıysa allah razı olsun resmen eskilere götürdü beni
arv
arkadaşlar çakmak bulamadığım için ocakta yakıyım dedim sigaramı keşke yakmaz olaydım saçım ön tarafında bi kısım yok oldu kaşlar kirpikler biraz yandı. sanırım sigarayı bırakma zamanı geldi. burdan genç arkadaşlarıma tavsiye ocaktan sigara yakmaya çalışmayın
arv
bu ne ya geçen gün duydum hazırlık öğrencilerinin kitapları 500 lirayı geçmiş. ne yapmaya çalışıyor bunlar? daha yeni gelen öğrencileri şimdiden bıktırmaya sıkıntıya sokmaya başlıyorlar. gidip konuşucağım da hocalarla birşey yapamazlar mı diye ama büyük ihtimal s*ktir çekicekler. geçen seneyle aynı kitapsa gelin istanbuldan kendi kitabımı getirteyim size bu nedir ya.
arv
koskoca iibf de yalnız kaldım resmen. derslerde de kimse yok. kantine iniyorum herkes birbiriyle tanışmış mı yoksa önceden mi tanıyolarmış birbirini anlamadım. arkadaşlar help
arv
allah aşkınıza birisi bizim eve temizlikçi yollasın. çok tozlu ya temizlicem dedim hırs yaptım kendimi yatarken buldum.
arv
bugün sabah pegasus uçağıyla denizliye indim. İstanbuldan denizliye inene kadar bakıştık bul beni ya
arv
yaklaşık 1 ay önce bizim arkadaş tayfası sayesinde 2 kızla tanıştım. İkiside yakın arkadaş sanırım ne olduysa artık sanırım ikiside benden hoşlanıyor ve aralarını açtım sanırım. İkisinede iyi davranmaya çalıştım -genel olarak herkese karşı böyleyim- ama böyle olunca kötü oluyor ya zaten bi tanesinin eski sevgilisi arkadaşım. ne yapıcam ben şimdi? hay arkadaş ya
arv
aslında burda sorulan sorulara kızmıyorum sadece okulun sitesinde gerçekten hiç bir açıklama yada bilgi olmamasına kızıyorum.(özellikle hazırlık hakkında ben de hiç bir bilgi bulamadım)
arv
buraya ne zaman bişey yazsam birisi ya laf koyuyor yada laf söylüyor küstüm ben sizle o kadar da sorulara cevap vermeye falan da çalışıyorum. goodbye...
arv
iki eski sevgilimde aynı anda mesaj atıyor anlamıyorum zaten psikolojik anlamda çöktüm bide sizde vuruyorsunuz oh ne güzel. bi gün bi tanesine kötü bisey soylicem diye korkuyorum. yapmayın şöyle şeyler nolur. zaten bi mesajınız bütün günümü mahfediyor.
arv
sınavlarınız iyi dediler ortalamanız iyi dediler kalmazsınız siz dediler yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik finalden kalıcaz harika bence.