bestofpau
kendimi kandırmakta bir numarayım gerçekten.yalan olduğunu bile bile hep umutlandım.belki değişir dedim.ama ben değiştim.duygularım kalmadı.güvenim kalmadı.hayat için yaşamak için bi anlamı kalmadı sanki.her şey boş geliyor.bomboş kalbimin odaları bomboş.efkarlıyım.çakır keyif yapalım dostlar.eyw.
bestofpau
uzun bi aradan sonra ben geldim diyeyim.yeni üyeler görüyorum.okul açıldıktan sonra burası çok eğlenceli olacak.en güncel dedikodular bu sayfada yerini alacak.are you ready ladys and gentleman?
bestofpau
çok sıkıldım.akşam üzeri toplansak çekirdek ve zafer gazoz eşliğinde fasıllar olsa.fena fikir değil bence.bi düşünün.
bestofpau
ev arkadaşım burdan sana sesleniyorum sen şu an alanyadasın.eşyaların (şampuan,diş macunu,parfüm,saç kurutma makinesi vb) bana emanet.dakikam ve mesaj hakkım yok.burdan görürsen anlarsın.öptüm kib by.
bestofpau
denizlide oturduğum halde kykya başvurdum.400.yedekteyim pişman mıyım hayır...
bestofpau
first kiss için denizli biraz fazla iddalı değil mi yönetmen yengecim?gün geçtikçe şaşırıyorum.osman zolan başkanım tatia bilmeyiz biz.bu iş ters olmamış
bestofpau
bence muhafiyet sınavında herkes sınavdan sonra belli bi cafeye gelsin.amaç tanışmak değil heyecan...
bestofpau
bugün denizlideydim.her avmyi gezdim sanırım.sürekli aklımda acaba bu sayfadan birileri denk geldi mi sorusu.ve konuştuklarımızdan dolayı hep aklımda canlandırdığım karakterleri aradım.çok komikti lan.muhabbet sie liegt in meinen armen musikisiyle veda ediyorum kendinize iyi bakın hayırlı geceler...
bestofpau
şu aptal dizilerden dolayı aşkların böyle olduğuna inanmaya başladım.lanet olsun aşkımıza lanet olsun sevgimize dırıt dırrrııııt.
bestofpau
#1EylülDünyaBarışGünü.Barışın ne olduğunu herkese farkettirelim.sadece küslükler de anlam kazanmasın bu kelime.savaşları da hatırlatalım.
bestofpau
en sevdiğiniz espriler/şakalar nelerdir?bu sıcak havalarda biraz üşüyelim ne dersiniz?bkz:+caiz olmayan şeye ne denir?-ca isn't
bestofpau
hadi hepimiz içimizde ki kıroyu bulup sözler yazalım.maksat eğlence olsun.bkz:virajların ustasıyım doğum günü pastasıyım
bestofpau
yeni bir başlangıç olarak kabul ediyorum üniversiteyi.yeni ortamlar, yeni yüzler...her şey yeni.geçmişte yaptıklarım,hatalarım bu başlangıçta asla olmayacak.ki ben hatalardan ders çıkarmadım.tekrar tekrar aynı hataları yaptım.ama bu sefer yapmayacağım.herkese çok güvendim.herkesi kendim gibi sandım.bunu da buraya yazıyorum ki yenik düştüğüm anda bu yazıyı görürsem tekrar ayağa kalkabilmek için güç alayım.hayat bir kez akıyor en güzel şekilde yaşamalıyız. :)
bestofpau
ben biliyorum ki bizim gibi düşünen bir çok insan var.susmak yerine harekete geçilmeli,önümüzde ki nesillere bunları aşılamayız.nerden geldiğini bilmeli.bir kadının değerini sadece ihtiyaçlar doğrultusunda öğrenmemeli.bir kadın veya küçük bir kız olmanın kısıtlamaları olmamalı.cinsiyet ayrımı yapılmamalı artık.çağdaş olmalı bu ülke.bizler atatürk'ün çocuklarıyız.ve emanet ettiği bu vatanda elimizden gelenin en iyisi yapmakla sorumluyuz.asil kanımız ve içimizdeki vatan sevgisiyle engel tanımıyoruz.ne mutlu türküm dİyene!