genelmagdur
rüyanda gördüğünde bile heyecanlanmıyorsan, saçma sapan hareketlerine nefretle bakmıyorsan senin için o kişi bitmiştir. sıradan bir yabancı olmuştur.
genelmagdur
eve bağımlı oldum, evden çıkmak istemiyorum ama aynı zamanda da çok sıkıldım. yalnız mıyım hayır ama içimden gelmiyor. kimseyi çekmek istemiyorum, ev de bunaltıyor. tam bir kısır döngüye girdim
genelmagdur
şimdi kafamda 2 mevzu var. birincisi o. takıntı benimkisi sevgi değil eminim ama okulun açılacağını düşününce heyecanlanıyorum onu göreceğim diye. yaz boyu aklıma dahi gelmeyen insan nasıl olur da içimi hoplatır? diğer mevzu ise okulumunsa uzama riski var zaten 5 yıllıktı 6 olmasın diye önümdeki 2 yıl boyunca deli gibi ders çalışmak yaz okuluna kalmak zorundayım ah bir de ikinci üniversite var. sağ çıkabilecek miyim acaba?
genelmagdur
üzüleceğimi hiç umursamadın biliyorum. verdiğin ümidi de düşünmedin de başkasıyla mutlu olmanı bari içinde yaşa. hep umut var belki hislerin değişir, değişmiştir diyordum ama bugün yazını görünce anladım ki o kalpte bana yer yok. seni çok sevsem de vazgeçiyorum. m hoşça kal. sana dair tüm hayallerim de sen de bittin artık benim için.
genelmagdur
ailemle yaşıyorum ama ah keşke başka bir şehre gitseydim. yük olmayayım diye düşünmek yerine sıksınlar kendilerini para göndersinler deseydim de huzurum olsaydı. evimizde pazar gününden beri yemek pişmiyor, bugün de pişmeyecek. sebebiyse maddi imkansızlık değil, annemin umrunda olmamamız. bazıları diyebilir sen yapsana diye. evin geri kalan tüm işlerini ben yapıyorum annemden tek istediğim yemek ama onu da yapmaktan aciz. ne bir nasılsın der ne de sorunun mu var ilgileneyim der. babam da bıkmış durumda. yıllardır kendi evinde insanın huzurunun olmaması yapayalnız olması berbat hatta lanet bir şey.
genelmagdur
kendinden soğutmayı o kadar iyi başardı ki iyi mi kötü mü umrumda değil artık. derdin neydi de 3 hafta yanımdan ayrılmayıp bana acı çektirttin? peşinden koşacağımı mı sandın bilmiyorum ama beni sevmeyen için uğraşamam. beklerim sadece bekledim de ama ne umut bıraktın ne aşk
genelmagdur
İnsan doğası her acıya alışıyor. olmayacağına konuşmadığımıza da alıştım. aşk bitti artık içim titremiyor seni görünce. ama hala seviyor muyum bilmiyorum. İnsan birini sevip sevmediğini nasıl anlar kı
genelmagdur
yalnızlığımdan, mutsuzluğumdan çok sıkıldım. bor şeyler tam düzelecek gibi oluyor ama sonra tekrar bozuluyor. etrafta mutluluğu hak etmeyenleri mutlu görmek içimi acıtıyor. bir gün mutluluğu yakalayabilecek miyim; beni seven, önemseyen, hep yanımda durabilen biri hayatımda olacak mı çok merak ediyorum.
genelmagdur
beni her yerde arayan kişi kimsin bilmiyorum ama vazgeç dönüş yapmayacağım. admin yayınlamaz ya neyse
genelmagdur
galiba aşık oluyorum ve bunu kimseye söyleyemiyorum. tanıştığım, konuştuğum kişiled olmuştu ama hiçbiri hayatıma dahilken ağzım kulaklarımda değildi, utanç, heyecan yoktu. o sevgilim değil belki hiç olamayız da bilmiyorum ama aşık olmaktan çok korkuyorum
genelmagdur
matmazelle, det, mortaldance ve egitimcibay ile tanışmayı çok isterdim. bazılarında kendimi görüyorum uzun uzun dertleşmek çok iyi olurdu. bazıları da öyle düzgün kişilere benziyorlar ki onlarla da sohbet etmek, bir çay veya kahve içip arkadaşlığa adım atmak isterdim
genelmagdur
ailemle yaşayan biriyim. aram o kadar kötü ki tek kelime konuşmuyorum onlarla. tüm gün tek başıma oturup sonra okula gidip geliyorum. okulda da öyle çok arkadaşım yok. okul dışında görüştüğüm neredeyse kimse yok. yalnızlıktan akıl sağlığımdan şüphe etmeye başladım. önceden yalnız gezerdim artık onu da yapamıyorum. çiftleri ve mutlu insanları görmekten tiksiniyorum. alışveriş yapmaktan bile mutlu olmuyorum artık. kimsenin yüklerimi paylaşmasını istemiyorum sadece biri elimden tutup dayan dese ben bunları taşımaya razıyım ama yok. bunaldım her şeyden hayattan tat alamıyorum yıllardır.
genelmagdur
yine hayatımı alt üst ettin gittin. rüyalarımda bile sen varsın bir tek hayatımda yoksun. bir kez daha sevmiyorum demenden, seviyorum desen bile yine arkasında duramamandan korkmasam özledim derdim. seni seviyorum, dön derdim. senden kaçışım korkmamdan. sev be adam sev,hep yanımda ol.
genelmagdur
bir itiraf okudum. keşke benim için yazılmış olsa ama nerde... o beni sevmiyor ki. çoktan unutmuştur geçen güzel günlerimizi. ben hiç doyamamıştım ki sana, daha gerçekleştireceğimiz hayallerimiz vardı. bu gidiş zamansız oldu. kirpiklerin bile gözümün önünde hâlâ...
genelmagdur
seni andım bu gece kulakların çınlasın... oof of öyle çok özledim ki seni. asılsız sebeplerle gitmeseydin, yanımda kalsaydın. özlem bitecek olsaydı keşke. İki yabancıyız artık sadece. sen de unutulacaksın bir gün ama zor olacak.
genelmagdur
üniversiteye başladığım günden beri takip ediyorum ama hala beni tarif eden bir yazı görmedim. çirkinim diye mi üzülsem yoksa ne güzel kendi halimdeyim dikkat çekmiyorum diye sevinsem mi bilemedim.