hihi
24 nisan gündeminden derlediklerimiz.

hihi
21 şubat gündeminden derlediklerimiz.

hihi
20 şubat gündeminden derlediklerimiz.

hihi
20 aralık gündeminden derlediklerimiz.

hihi
19 aralık gündeminden derlediklerimiz.

hihi
18 aralık gündeminden derlediklerimiz.

hihi


2 yıl önce eğlence portalı www.omudedikodu.com ile ondokuz mayıs üniversitesi öğrencilerine "vize haftası deyince aklınıza ne geliyor?" diye sormuştuk ve işte aldığımız enteresan cevaplar.
hihi
konunun özetini yazayım derken aynısının yüzde 80'ini olduğu gibi geçirdim. arkadaşlar özet nasıl çıkarılıyor taktik pls 🙇🏼‍♀️
hihi
yeni projem için çalışmalar devam ediyor, bunun için sizinle önce kamera arkası çekimini paylaşmak istedim.

hihi
çıl dır dım! bu ayakkabı ne renk şimdi 🤔😕
hihi
hi! - hi! değil hihi diyeceksiniz 😄
hihi
kayıp ilanı: sitemiz müdavimlerinden @kalman kayıp. bir iddiaya göre müdavim koray kaya dünyamızı işgal etmeye hazırlanan uzaylıların ufo aracı tarafından kaçırıldı. ancak o bölgede kamera olduğunu farketmeyen uzaylıların görüntüleri ele geçirildi ve kurtarma operasyonuna başlatmak için nasa start verdi. gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.
hihi
ben de bu minnoş fotoğrafımla hepinize meydan okuyorum hadi bakalım 😅
hihi
ben size bu mahalleye yabancı kediler girmeyecek demedim mi! bu mahallenin abisi benim.
hihi
okulun ilk günü birinci sınıflar 😁
hihi
hadi gelin ucuz bir film çekelim! etrafınıza bakın ne var etrafınızda? belki babanızın bir içki deposu vardır. o zaman içki deposunda geçen bir film yapın. bir köpeğiniz mi var? köpeğinizi anlatan bir film yapın. anneniz belki huzur evinde çalışıyordur. huzur evini anlatan bir film yapın. ben el mariachi/gitarım ve silahım’ı yaptığımda bir kaplumbağam, bir gitar kutum ve küçük bir kasabam vardı ve dedim ki, bunları anlatan bir film yapacağım!
robert rodriguez
hihi
''sinema, gelecekteki dünyanın bir dönüm noktasıdır. şimdi bize basit gibi gelen eğlence olan radyo ve sinema bir çeyrek asra kalmadan yeryüzünün çehresini değiştirecektir . japonya’daki kadın, amerika’daki zenci, eskimo’nun ne dediğini anlayacaktır. tek ve birleşik bir dünyayı hazırlamak bakımından sinema ve radyonun keşfi yanında tarihte devirler açan matbaa, barut, amerika’nın keşfi gibi olaylar oyuncak nisbetinde kalacaktır.''
m. kemal atatürk
hihi
size özgürlüğü anlatamam, resmini de çizemem ama fotoğrafını çekebilirim 😌