İzmirli Bey
evet bu gönderi anasayfada belki 1 ay en üstte duracak burası benim,çünkü; kimse girmiyor siteye. selam olsun her görene :) dikkat edin kendinize..
İzmirli Bey
staj yaptığım otelde denk gelmişti bu çift. evliliklerinin 40.yil dönümüymüş kadın bana söyledi yıl dönümleri olduğunu amcayla çaktırmadan anlaşmış gibi yapıp deske geri dönüp onlara kokteyl hazırlamıştım mutluluklarını bir görseydiniz tam 40-45 dk sohbet ettik hayatı ilerki zamanlarda geçmişe dönük pişmanlıklarla yasamanın ne kadar acı olduğunu anlatmışlardı bana. gençler hayata bir kere geliyoruz eşinizi,işinizi,planlarınızı iyi seçimlerle yapın kendiniz olun.

yüzlerini kapattım açık bir şekilde paylaşmıcagimin sözünü vermiştim.
İzmirli Bey
arkamızdan iş çeviren dost sandıklarımızın da 1 mayıs işçi bayramı kutlu olsun.
İzmirli Bey
kadın erkeğe hesap ödetmemeli.
erkek de kadına. el ele tutuşup mekandan kaçmalılar.
İzmirli Bey
"dinleyeni olmadığından değil,anlayanı olmadığından sessizleşir insan."
'osho'
İzmirli Bey
geçmiyor demi? nolucak be bunada alışırız diyorsun,alışamadın demi? kolay gibi gözüken ne varsa içten içe bitiriyor bizi. kendini kandiriyorsun sırf dışarıya mutlu gözükmek için,en kötüsü de bu ya..
İzmirli Bey
hayatın kuralıdır. senin canından can giderken o kim bilir kimlerle gülüp eğleniyordur. kimi en cok seversen, o kişidir sana düşman kesilen.

leyla ile mecnun..
İzmirli Bey
yorucu gecen bir cumartesi aksamindan sonra mutlu bir pazar sabahina bir fısıldamayla uyandim biri adimi sesleniyordu. İzmirlibeyy izmirlibeyy.. gözlerimi hafifce araladim karsimda bir tepsi gördüm. evet bana kahvalti hazırlayıp yatagima getirmis. İlk once şaşırdım ruyadayim sandim. uzun sure bakistik. tepsiyi basimin ucuna birakip tekrardan gozlerimin icine bakti ve dayanamayıp sercan bilader napiyon diyip koydum tekmeyi yapisti duvara salak hastanede yaziyom suan.
İzmirli Bey
bazen enerji dolu oluyorum böyle geceleri çıkıp çılgınlıklar falan yapayım istiyorum bu gecede onlardan biri ama bakıyorum arayabilecegim,hadi gel diyebilecegim biri yok.
İzmirli Bey
bazen amfide banklarda oturup sigara içerken bakıyorum herkes mutlu,herkes bi neşe içinde ulan bi mutsuz ben miyim diye düşünüyorum bazen.
İzmirli Bey
siparis verirken trollemeye calisip "hayat kadar aci olsun" diyerek verdiğimiz cig kofte siparisinde cig kofteci abinin bizi trolleyip simsiyah cig kofte yollamasida baska bir yedigim darbedir.

buda boyle bir animdir.
İzmirli Bey
">#6badde"> #Kış evinde olabilene güzeldir. tek temennim dışarıda kalmak zorunda olan insanlara allah'ın yardimci olması.