İzmirli Bey
mezun olalı 2 senem olacak. tekrardan başlamayı düşünüyorum aklımda yeni bölüme başlamak, dgs veya açık öğretim var fikirlere ihtiyacim var.
İzmirli Bey
bir insanın kendi mesleğine göre sivildeyken o meslek üzerine(örn: pastacı,pastaneye giden) bir yere gittiği zaman herhangi bir sorunla karşılaştığında nasıl bir yol çizmeli?
dün bir kafeye gidip cafe latte istedim ısrarla 3 defa latte macchiato yolladılar gidip yapan kişiyle konuşup ona ukalalık yapmadan nasıl olmasını söyledim yine yanlış yaptı ve içme gereğinde bulunup uzatmadım. peki ya siz böyle bi durumla karşılaşsanız ne yaparsınız?
İzmirli Bey
staj yaptığım otelde denk gelmişti bu çift. evliliklerinin 40.yil dönümüymüş kadın bana söyledi yıl dönümleri olduğunu amcayla çaktırmadan anlaşmış gibi yapıp deske geri dönüp onlara kokteyl hazırlamıştım mutluluklarını bir görseydiniz tam 40-45 dk sohbet ettik hayatı ilerki zamanlarda geçmişe dönük pişmanlıklarla yasamanın ne kadar acı olduğunu anlatmışlardı bana. gençler hayata bir kere geliyoruz eşinizi,işinizi,planlarınızı iyi seçimlerle yapın kendiniz olun.

yüzlerini kapattım açık bir şekilde paylaşmıcagimin sözünü vermiştim.
İzmirli Bey
sanada merhaba paü dedikodu bey bey !
sitenin açığını buldum şikayette bulunup tanzimat davası açıcam :d
İzmirli Bey
4 ay sonra tekrardan merhaba paü dedikodu :)
İzmirli Bey
arkamızdan iş çeviren dost sandıklarımızın da 1 mayıs işçi bayramı kutlu olsun.
İzmirli Bey
çeşme'den selamlar paudedikodu deniz cok guzel gelsenize 😂
İzmirli Bey
">#ff9c00"> #BaşımdanGeçenEnSaçmaOlay İzmir'den denizli'ye trenle gelirken yanımdaki amcanın omzuna başımı koymuşum yol boyu uyumuşum uyandığımda günaydın dedi günaydın dedim tekrar uyumuştum. buda böyle bir saçma sayko bir anımdır.
İzmirli Bey
olmayan aşk acımı nigar muharrem - omuzumda ağlayan bir sen şarkısıyla çekiyom şu sıralar.
İzmirli Bey
kadın erkeğe hesap ödetmemeli.
erkek de kadına. el ele tutuşup mekandan kaçmalılar.
İzmirli Bey
hepiniz gittiniz demi vizeleri en son olan benim denizlide tek başıma dolaşıyom gibi hissediyom nasıl memleket havası iyi mi bari vicdansızlar.
İzmirli Bey
sigarayı aldıkdan 5 dk sonra çakmak o pakete giriyorsa sıkıntı büyük.
İzmirli Bey
"dinleyeni olmadığından değil,anlayanı olmadığından sessizleşir insan."
'osho'
İzmirli Bey
geçmiyor demi? nolucak be bunada alışırız diyorsun,alışamadın demi? kolay gibi gözüken ne varsa içten içe bitiriyor bizi. kendini kandiriyorsun sırf dışarıya mutlu gözükmek için,en kötüsü de bu ya..
İzmirli Bey
İtiraf ediyorum ahali. kütüphanede deli gibi cs-go oynayan benim bakıyonuz laf soylucek gibi ama ses yapmıyorum bişeyde diyemiyonuz 😁
İzmirli Bey
merhaba yeniden herkese 😁 hatırlayan varmi acaba beni? siteyi geceleri ben bekliyordum😁
İzmirli Bey
kimsenin güzel, komik anıları yok mu arkadaş şuraya ne zaman girsem kederli yazılar(bende dahil) içim daralıyor uc bes kisi toplansak burdan bi yerde otursak kimin derdi fazla muhabbetine gireriz heralde😂
İzmirli Bey
hayatın kuralıdır. senin canından can giderken o kim bilir kimlerle gülüp eğleniyordur. kimi en cok seversen, o kişidir sana düşman kesilen.

leyla ile mecnun..
İzmirli Bey
yorucu gecen bir cumartesi aksamindan sonra mutlu bir pazar sabahina bir fısıldamayla uyandim biri adimi sesleniyordu. İzmirlibeyy izmirlibeyy.. gözlerimi hafifce araladim karsimda bir tepsi gördüm. evet bana kahvalti hazırlayıp yatagima getirmis. İlk once şaşırdım ruyadayim sandim. uzun sure bakistik. tepsiyi basimin ucuna birakip tekrardan gozlerimin icine bakti ve dayanamayıp sercan bilader napiyon diyip koydum tekmeyi yapisti duvara salak hastanede yaziyom suan.