Sözlük Başlıkları

dövme yaptırılası sözler
siz her gece allaha istekleriniz için dua ederken, bizler söke'li olduğumuz için şükür ediyorduk.
2 yıl
adobe premier
@Stfordreams yanlışım varsa düzelt premiere kurgu ve montaj için after effectste gerekli efektleri sahnelere eklemek amacıyla kullanılan programlar değiller mi ben genellikle efekt ekleyeceğim kısmı after effectse aktarıp işimi görüp tekrar premiere alıyorum hem daha hızlı hem daha seri oluyor.
2 yıl
otopaü
pamukkale üniversitesinden bendeniz ve egemen mert isimli arkadaşımın oluşturduğu otomobil incelemelerinin yer aldığı youtube kanalı bekleriz. öğrenci kafası ile otomobil test eden iki kafadar.
2 yıl
otopaü

2 yıl
kadınları çekici yapan şeyler
zeka
beyin
düşünebilme yetisine sahip olması
2 yıl
down pipe (düz boru)
@alfhonso tereciye nasıl tere satalım ? :d xd
2 yıl
novada outler söke
markaların çoğunu ucuza alabileceğiniz bir outlet alışveriş mağzası açık alanda oluşu bir avantaj. forum gibi avmler ile kıyasladığınızda arada ki fiyat farkı uçurum tavsiye ederim.
2 yıl
duel bira
tekelde satılan alabileceğiniz en kaliteli biradır. 33 cl şişede satılır, 14 tl gibi bir fiyat etiketine sahip. %8.5 alkol oranı var. İçimi efsane olan içtikçe kaliteyi damaklarınız da hissettiren bir belçika birası.
2 yıl
down pipe (düz boru)
motordan çıkan egzoz gazı dışarı atılırken egzoz borusunda arada bulunan bir filtre olan katalizör parçasının kaynakla kesilerek yerine düz boru kaynatılması işlemine denir. kat iptali ile emisyon değerleri artmaktadır. egzoz dumanın filtre ile karşılaşmadan direk dışarı atılması üst devirlerde performans olarak araca geri dönmektedir ama alt devirlerde performanstan çalmaktadır. çevreye zararlıdır yapmayın
2 yıl
bursa caddesi
pamukklae üniversitesinde okuyan her öğrencinin en az bir kere yolunun düştüğü dillere pelesenk olmuş apart yuvası bir caddedir. bir çok yer bu cadde üzerinden tarif edilir. öğrenci popülasyonun en yoğun olduğu caddelerin başında gelir.
2 yıl
adobe premier
sinemada ve televizyonlarda izlediğimiz bir çok dizi ve filmin ortaya çıkmasını sağlayan yegane programlardan biridir. kurgu ve prodüksiyon temelini oluşturan program günümüzde olmazsa olmazlar arasına girmiş youtuberlarında en büyük geçim kaynaklarından biri olmuştur.
2 yıl
alişan
türkiyede cennet mahallesi dizisinde ferhat karakteri ve '' şarkıcı'' kimliği ile ünlenmiş yakın zamanda da hanzoluğu ile gündeme gelmiş vasıfsız insan. hala daha nasıl bir yetenek ve vasıfla ekranlarda iş yapabilmektedir hayretler içindeyim. kadına değer konusunda yaptığı açıklamalar ile zihinleri alt üst edip birde pişkince gülebilen bir varlıktır. İsviçreli bilim adamlarına sesleniyoruz inceleyip genetiğini bulunda imha edelim çoğalmasın
2 yıl
denizli basket
3 sene boyunca basketbol süper ligine çıkma mücadelesi verip ardından sponsor ve maddi imkansızlıklardan dolayı kapatılan kulüptür. son zamanlarda yeniden lige döneceği konuşulan ama kesinliği muamma haberlerde dolaşmaktadır. futbola verilen desteğin yarısı baskete verilseydi takım farklı yerlerde olabilir. denizli taraftarı ve iş adamı derya baltalının yüksek çabaları takımı ancak 3 sene ayakta tutabilmiştir.
2 yıl
denizlide ki berbat davul zurna kültürü
denizlide denk geldiğim düğünlerde ki davul ve zurnacıların hepsi çöptü. davulun yanına klarnet getiren onu geçtim davulun yanında sarı trompet üfleyen dayılar gördü bu gözler. zaten tek davul tek nefesli çalgı ile konvoyda kendi çaldıklarını zor duyan adamlar konvoyda nasıl duyuyor çok merak ediyorum. İşin özü çift davul çift zurnadır. zurnalardan biri vip olur diğeri nağmeci olur. İşin abartısı bunun üçlü versiyonudur. keşkek dövülür. rakı içmeyen davulcu zurnacı zaten çalamaz o zurna o davul illaki bi rakıyla ıslanacak.
2 yıl
mesut külahlı
ege bölgesinin en ünlü zurnacısıdır. hüsnü şenlendirici ayaklarına gidip düğün organizasyonlarına katılmış ve beraber çalmışlardır. zurna festivalinde de dereceleri vardır. çalamadığı bir parça daha icra edilmemiştir adeta konuşturuyor. yemede yanında yat. İçmekten sabaha kadar ciğerlerinizi sökecek bir yeteneğe sahiptir. sosyete zurnacısı olarak geçer 3 bin tl civarı bir ücreti var diye duymuştum. düğünlere jipleri ile gidiyorlar. milasın dibekdere ilçesinde ikamet etmektedir.
2 yıl
sökeli hasret
aydın civarlarında ki namı türkiyeye yayılmış bir düğün şarkıcısıdır. youtube da videolarının hatrı sayılır izlenmesi vardır. adının aksine erkek ve iri yarı cüsseye sahip esmer bir kişidir. düğün başına 6-7 bin tl arası bir ücreti vardır.
2 yıl
fatih terimin görevine son verilmesi
davul zurna çalarak kutladığım bir olaydır. bir ülkenin milli takım antrenörüne yakışmayacak hareketler ile hem kendini hemde takımın prestijini yerle bir eden bir hanzonun daha fazla trilyonları götürerek hiç bir başarı elde edemeyip o koltukta oturması tam bir fiyaskoydu. tazminat içinde dava açarsa yüzsüzlükte nirvanadır.
2 yıl
pau eğitim fakültesi
genel olarak kampüsün en güzel yerinde yer alır her yere yakın ve en önemlisi giriş kısmındadır. okuması rahat ve kolaydır eğitim dinlenme tesisleri olarakta geçer. okulu uzatmak için ekstra çaba sarfetmek gerekir. ortalama bir öğrenci iseniz okul 4 senede biter. üniversite hayatınızda kendinizi geliştirmek için zamanda kalır şekil a da görüldüğü üzere.
2 yıl
Koray Kaya
Koray Kaya
@kalman
PaüDedikodu'da Yönetici
2017 Girişli