lavinia
aynı nedenden sağ kalmışız;
rastlantıya bakınız
seni belki sevmişimdir
aşırı
belki
lavinia
çevrenizdeki,sınıfınızdaki insanlar salak değil. çok seviyoruz kimseyi tanımadan onlara etiket yapıştırmayı.sen gidip bir merhaba dedin mi onu tanıma çabasına girdin mi güzel arkadaşım? çıkın artık şu dar kalıplarınızdan yahu.
not: bu bir itiraf mesajı değil,bir tavsiyedir.
lavinia
İyi geceler yalnızlıktan yakınanlar,aşk acısı çekenler,sevip de söyleyemeyenler,değer verip sonunda üzülenler, bir de bu saatlerde benim gibi melankoliye bağlayanlar…güzel günler de bizi görecek mi artık?
lavinia
aman yarabbim farkında olmadan yine kendime kötülük yapıyorum sanırım. İnsanlara çok fazla değer verme hastalığına müptelayım. hayır,karşılığını alamıyoruz sıkıntı orda. ah sevgili dostlar,güzel insanlar sorarım size nasıl olacak bu işler?
lavinia
merhabalar güzel arkadaşlar..ne zamandır yazmıyorum fakat yazılanları takip ediyorum küçük şeyleri takmayın kafanıza her şey olacağına varır,diye klişe bir dilekte bulunup kaçıyorum. final haftasının bittiği bu güzel akşamdan sevgilerle
lavinia
bunalımdayım sanırım sevgili dostlar...hava durumundan mı dedim de yok değil.yaşamak istediğim hayat kesinlikle bu değil günlerdir bunu sorguluyorum hayatım çok zottirik be!!! kahrolsun bağzı şeyler.
lavinia
ne kadar sevgili meraklısı insan varmış yahu! kendinizi sevin önce...(şu 80 karakter olayına da sinir olmuyor değilim.)
lavinia
arkadaşlar gördüğüm kadarıyla bazı üst sınıflar 1.sınıflara karşı önyargılı yaklaşıyor,bizi küçümsüyorlar (bazılarına hak vermemek elde değil kabul ediyorum)ben de diyorum ki biz iyi insanlarız bizi de sevin!
lavinia
velhasılıkelam bugün de hiçbir şey yapmadım.yarın muafiyet sınavına gireceğim. wish me luck !!!
lavinia
normalde insanları sevdiğim pek söylenemez.fakat tanrım shameless dizisinde emeği geçen herkesi (özellikle cameron monaghan’ı) iyi ki yaratmışsın.
lavinia
bu sabah da yatağımın ters tarafından kalktım.. bu saatte kapıya dayanan dedikoducu komşumuz için de hiç iyi şeyler geçirmedim içimden.
lavinia
dayanamadım daha fazla..kaç gündür hiçbir şey olmamış gibi davranıyorum kendimi kandırıyorum sadece. ayrıldık terk ettim ben seni be. neden böyle hissediyorum hala?? pişman mıyım özlüyo muyum hala seviyo muyum seni bilmiyorum ama bu şey her neyse yiyip bitiriyo beni. hepsi bencilliğimden belki de... kendimi affedemiyorum ben. ne olacak peki şimdi?
lavinia
lavinia
@lavinia
Çiçek yetiştirmeyi ve Japonca bilmiyorum
2015 Girişli