sizofren
yine gözüm yollarda neredesin
gündüzüm gece oldu kederdeyim
bilemezsin kaç gece gelir diye bekledim
gelmeyince derdime yenileri ekledim
sizofren
kusmam için birinin parmağını ağzıma sokmasına gerek yok. hayat çoktan tiksinç bir hal almaya başladı.
sizofren
gitmeyi denedim; onda da yağmur işledi içime, tıpkı yastığımdaki ıslaklık gibi... sırılsıklam bedenim, sırılsıklam düşüncelerim... silinip gidemiyorum ki yeryüzünden insanların akıllarından silindiğim gibi. kaçamıyorum ki yağmurdan kaçtığım gibi. ne yapsam ne yol bulsam da kurtulsam kendimden? gölgemden kaçmak için karanlığa sığınıyorum. varlığım hiçliğe gömülüyor. yeniden yine başa sarıyor. kurtulamıyorum.
sizofren
kendimi hiçbir yere ait hissetmiyorum. her şeyi yarım bırakıp gidesim var bu gece.
sizofren
İnsanlara güvenmeye korkar oldum. onları tanımaya ve kendimi tanıttığımda gerçek yüzlerini görmeye korkuyorum. tanıyıp sevip varlıklarına alıştıktan sonra yok olmalarından korkuyorum. bu yüzden kendimi hep geri çekiyorum. bir yanım yapma diyor, insanlara bir şans ver ne olursa olsun böyle güvensizlikle sevgisizlikle yaşanmaz diyor. ama yine kırılan, üzülen ben olmayacak mıyım?
sizofren
muafiyetten 68 aldım. İtiraz dilekçesi yazdım. şimdi aradılar hazırlıktaymışım. ama yastayım, hastayım bilmiyorlar. sesim erkek sesi gibi höğhö çıkıyor. lanet olsun. burnum akıyor. silmem gerek bay.
sizofren
denizli horozu var ya twitterda onu kullanan abimis/aplamıs sırf “üğğğüürüüüüüü...” diye tweet atmak için mi 06.30'da kalkıyor? bunu merak ediyorum. yazıktır, günahtır be.
sizofren
bu sene başından beri hoşlandığım çocuğa karşı biraz saçmaladım o da yüz yüze konuşalım dedi. hemen kabul ettim. şimdi ne hissettiğimden emin olamıyorum çünkü bazı şeyler öğrendim. onu nazik bir dille nasıl reddedicem? eğer buluşmaya gidersem ne diycem? help me.
sizofren
arkadaşlarım eskişehir, İzmir vb. yerleri kazandılar. keşkelerim var. daha iyi olabilirdi.