Jesus
birkaç gün önce bir dişisi yüzünden kavga eden ve sonunda mahvolan bir penguen videosu paylaşmıştım. bugün de kendisini aldatan karısı yüzünden kavgaya girişen sonunda ölen bir polis haberi gördüm.

hayvanda mantık aramıyorum. ama şu kadınlar hiç mi tatmin olmuyor? bitmek bilmez arayışları nereye kadar sürecek, biri mezara girene kadar mı? kocalarından başka erkekleri istemeye başladıklarında boşanacak kadar da mı haysiyet yok. flörtöz kadınlar iş yerinde ayrı fingirdeşir, 40 çeşit sosyal mecrada yüzlerce erkekle konuşur. ama ne yaa onların hiç karşı cinsiyetten arkadaşı olamaz mı, eve mi kapatmak istiyorsunuz ha sizi ilkel yaratıklar. onlar kimseye ait olamaz, fahişe ruhlarının özgürlükten anladığı her önüne gelene bacaklarını ayırmaktır. özgürlük iyidir tabii ya kimin orospu olduğunu görebiliyoruz.
amethoca
kadınlar sakallarımın yumuşacık olduğunu söylüyor cunku sakallarımı clear la yıkıyorum
Bendis
bugün anladım sağlığın her şeyden önemli olduğunu , her dertle sınanıp sağlıkla sınanmamayı, bugün kiymetini bildim.. sağlığınız yerinde olsun gerisi boş muhabbetler
amethoca
kız arkadaşım sürekli bebek gibi konuşuyor bilerekmi yapıyor anlamıyorum sevimli olduğunu düşünüyor galiba
düzgün konuş desem bozulurmu ki
Zeynep
hayır şu anda neden instagramda 1550 tane paü itiraf sayfası olduğunu sorguluyorum 😌😪😪 nedeeenn...
mavibalon
bir zaman sonra değişiyormuş insan. takmıyormuş, hissetmiyormuş. İnsanlıktan çıkma halidir belki de. kendini araması gereken yerden daha da uzaklaşıyormuş. serap misaliymişim gözümde, hiçbir şeyim gerçek değilmiş gibi. İçimde sürünüyorum öylece. eşiğe yaklaştım galiba. eşiğe çok yaklaştım. geride bırakacağım şeyin çocukluğum, masumluğum olduğunu gördükçe yıkılıyorum ama boğazıma birisi zamanı ip gibi takmış da zorla çekiyor gibiyim. eşiği geçmezsem ölürüm. ölmemek için yürüyorum. ardıma bakıyorum, bi elvada çekiyorum eski bana, umarım göreceğim şey bu sefer gerçek bendir.
Zeynep
burda şaiirin demek istediği şey ; hayatta yaşadığımız -kendimizce- her kötü şeyin aslında daha kötüsünü yaşayanların olduğunu aklımızdan çıkarmamamız... tşk💁

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)