25 Ağustos 2017'de Vizyona Girecek Filmler 24 Ağustos 2017 Perşembe

Sizler için 25 Ağustos 2017 tarihinde vizyona girecek filmleri derledik.

1. Terminatör 2: Mahşer Günü (Terminator 2: Judgment Day)

Terminatör 2: Mahşer Günü (Terminator 2: Judgment Day)
Yönetmenliğini James Cameron'un üstlendiği 1991 yapımı film Terminatör 2 , üç boyutlu olarak tekrar gösterime giriyor.
1997 Ağustos'unda yaşanan ve 3 milyardan fazla insanın ölümüne neden olan olayın üstünden yıllar geçmiştir ve yıl 2029'dur. John Connor makinelere karşı insan direnişinin lideridir. Onu 2029 yılında yok edemeyen makineler şimdi yok edemedikleri düşmanlarını geçmişte yok etmeye karar verirler. Makineler John'un 10 yaşında olduğu yıla John'u yok etmesi için makine yollarlar. Buna karşılık John da kendisini yok etmek için yollanan makinenin daha bir üst modelini geçmişe yollar. İki yok edici makine arasında büyük bir mücadele başlar. Bu arada 1997 yılının Ağustos ayında henüz yaşanmamış ancak yaşanacak olan felaketin sebebi olan Skynet adlı sistem de faaliyetlerini artırmaya başlar. John ve onun koruyucu makinesi John'un annesini akıl hastanesinden kaçırıp Skynet'i durdurmak için işbirliğine girişir ancak diğer yok edici makine de John'u yok etmek için onların peşinden gitmektedir.

2. Çılgın Hırsız 3 (Despicable Me 3)

Çılgın Hırsız 3 (Despicable Me 3)
Amerikan yapımı animasyon filminde; Gru, Balthazar Bratt ile yaptığı mücadelenin ardından suç dünyasından uzaklaşmaya, sakin bir hayat sürmeye karar verir ancak boş gezmekten de çok memnun değildir. Gru'nun, Dru adında bir ikiz kardeşi olduğunu yıllar sonra öğrenmesinin ardından macera başlar. Zengin, başarılı ve güler yüzlü Dru'nun kardeşinin bir isteği vardır: Ailenin nesillerdir devam ettirdiği kötülük geleneğini sürdürerek kardeşiyle beraber büyük bir soygun gerçekleştirmek.

3. Senin Adın (Kimi no Na wa)

Senin Adın  (Kimi no Na wa)
Yönetmen koltuğunda Makoto Shinkai'nin oturduğu animede, Mitsuha, kırsal kesimde, etrafını dağların sardığı bir kentte yaşar. Vali olan babası genellikte evde bulunmadığından evinde daha çok ilkokul öğrencisi kız kardeşi ve büyük annesiyle kalan Mitsuha, ailesinin Shinto tapınağına ait geleneklerinden ve babasının seçim kampanyasında yer almasından hoşlanmamaktadır. Kırsal kesimde yaşadığı için içten içe üzülen Mitsuha, Tokyo’daki harika şehir hayatına özenmektedir. Taki ise Tokyo’nun merkezinde yaşayan liseli bir gençtir. Taki, mimariye ve güzel sanatlara ilgi duyan Taki,bir İtalyan restoranında yarı zamanlı çalışmaktadır. Bu iki genç bir sabah uyandıklarında, kendilerini birbirlerinin bedenlerinde bulacak ve bu olay tekrarlanınca aralarında bir bağ olduğu anlaşılacaktır ama bu sırrı ikisi de o sırada bilmemektedir.

4. Şansımı Seveyim

 Şansımı Seveyim
Yönetmenliğini Ender Mıhlar'ın yaptığı komedi filminde; sakarlıkları ve uğursuzluğuyla etrafındaki herkesi kaçıran Sebahattin, ne yapsa şanssızlıklarından bir türlü kurtulamamaz. Sebahattin, bir gün panayırda tanıştığı Yaprak'a aşık olur ve uğuzsuzluklardan kurtulabilmek için geçmişte ahını aldığı insanlarla buluşup helallik almaya karar verir.

5. Sadakat Yolunda (Megan Leavey)

Sadakat Yolunda (Megan Leavey)
Yönetmen koltuğunda Gabriela Cowperthwaite'in oturduğu Amerikan yapımı dram filminin konusu; Irak'taki Amerikan kuvvetlerinde görev yapan Megan Leavey'in, bomba ve mayın tespitinde yararlanılan Rex isimli köpeğin eğitimi için tayin edilmesiyle başlar. Zamanla bu saldırgan köpekle yakın bir bağ kurmayı başaran Leavey, Rex ile beraber birçok görevi başarıyla tamamlar. Leavey'in bir görevi esnasında patlatılan bomba, askerle köpeğini birbirinden ayırır. Leavey terhis olduktan sonra Rex'ten ayrılmak zorunda kalır. Leavey, Rex'i yeniden bulup sahiplenebilmek için tüm yasal yolları deneyecektir.

6. Şanslı Logan (Logan Lucky)

Şanslı Logan (Logan Lucky)
Steven Soderbergh'in yönetmen koltuğunda oturduğu aksiyon ve komedi film; işleri yaver gitmeyen Logan kardeşlerin, köşeyi dönmek için kısa ve heyecan dolu bir yol seçerler. Amerika'nın en önemli araba yarışlarından olan NASCAR'ın Charlotte'taki ayağından büyük bir vurgun yapmayı playan Logan kardeşler, bu amaçları için hapis yatmakta olan ünlü soyguncu Joe Bang'i kaçırmayı göze almaya hazırlardır..

eğlence
sinema

hihi hihi @hihi

Yorumlar

MoruK ☑️
MoruK ☑️ @moruk
sadakat yolunda 👌 @gulizar
hihi
hihi @hihi
@moruk neden şansımı seveyim değil de sadakat yolunda, bunlar hep amerikanın oyunu falan filan 😅
MoruK ☑️
MoruK ☑️ @moruk
sadakat yolundaki köpeği o adamdan daha cok sevıyorum 😀
hihi
hihi @hihi
hahahaha geçerli bir neden @moruk
MoruK ☑️
MoruK ☑️ @moruk
ben girmiyodum bu listelere falan guzel paylasımların var begendim 😊
hihi
hihi @hihi
@moruk tişikkir idirim ihi ihi
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.

Yazar

hihi
hihi
@hihi
Geleceğin Basın Mensubu
2017 Girişli