Erkeklere En Çok Zevk Veren 9 Maddeyi Sizler İçin Sıraladık! 20 Eylül 2017 Çarşamba

Erkekler, mutlu olma konusunda oldukça basit şeylere karşı ilgi duyarlar. Özellikle bu mutluluklarını cinsel bir ilişkiden aldıkları zevk ile karşılaştırdığımız zaman neredeyse başa baş bir durum söz konusu hatta daha ağır basacak konular bile var! Yanlış anlaşılma olmasın :)
İşte erkeklerin cinsel ilişki kadar zevk ve mutluluk duyacakları o ilgi alanları;

MENEMENE EKMEK BANDIRIP DİBİNİ SIYIRMAK

MENEMENE EKMEK BANDIRIP DİBİNİ SIYIRMAK
Ortada sahan içerisinde olan bir menemen düşünün bol yumurtalı ve peynirli. Bir erkeğin, büyük ekmeği ağzına atarken duyduğu his ve sonunda ki o sahanın dibini sıyırması esnasında alacağı zevk paha biçilemez olur

İŞ MAKİNESİ İZLEMEK

İŞ MAKİNESİ İZLEMEK
İş makinesi izlemek bizim ata sporumuz diye tabir edilir duymuşsunuzdur. Özellikle bir erkekten isteyeceğiniz isteklerinizi bu anda iletirseniz olumsuz dönüş alma durumunuz oldukça zayıf. Çünkü tüm beynini o iş makinesine kilitleyen erkek, artık benliğiyle onun müptezeli olmuş durumdadır

EN İYİ ARABAYI BEN KULLANIYORUM HAVASI

EN İYİ ARABAYI BEN KULLANIYORUM HAVASI
Erkekler için ayrı bir zevk veren iş ise manuel araç kullanma yeteneğine sahip olmalarıdır. Şüphesiz onun verdiği ayrı bir hava ve zevk arkadaş ortamında mükemmel bir işmiş gibi anlatılır!

SIRTINI KAŞIMANIN VERDİĞİ ZEVK

SIRTINI KAŞIMANIN VERDİĞİ ZEVK
Seks kadar zevk veren bir başka olayda bir erkeğin sırtının kaşınmasıdır. O esnada ki rahatlık ve onun verdiği zevk cinsel bir ilişkiyle eş değer noktada!

MASAJ YAPTIRMAK

MASAJ YAPTIRMAK
Masaj yaptırmak da erkeklerin bir başka ilginç özelliklerinden! Konu burada sadece masaj yaptırmak değil, ondan aldığı haz ve mutluluk.. Bir düşünün…

SEBEPSİZ YERE SAATLERCE UZANMAK

SEBEPSİZ YERE SAATLERCE UZANMAK
Şüphesiz sebepsiz yere bir erkek saatlerce yatakta uzanır, hatta acıkır susar da yine de kalkmaya üşenir. Dünyanın en boş işlerinden biri, uzanmak erkekleri mutlu eder..

ALINAN KARPUZUN İYİ ÇIKTIĞINI GÖRMEK

ALINAN KARPUZUN İYİ ÇIKTIĞINI GÖRMEK
Evden istenen, işte arkadaş ortamında yenilen karpuz size çok basit gelebilir. Lakin o karpuzun iyi çıkması ve neticesinde bunu bir erkeğin alması o an o ortamda bulunmanın verdiği artistlik ve havayla başka bir ortama bürünür. Adeta bir yarıştan altın madalya koparmış kadar havalı olurlar :)

BALIK TUTMAK

BALIK TUTMAK
Şüphesiz ki bu özellikler arasında sizin de aradığınız işlerden biridir, unutmadık! Balık tutmak, şüphesiz her erkeğin zevk aldığı en mükemmel işlerden biri..

Kaynaklar:

diğer
genel
komik
kültür

Akif Yanbak Akif Yanbak @admin

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.