Potansiyel Sevgilinizle Tanışmak İçin En İyi 11 Yer 19 Eylül 2017 Salı

Yalnız hayat zordur. Peki, dışarı çıkmak isteyeceğiniz insanlarla nerede tanışıyorsunuz? Yeni bir sevgili adayı bulmanızı kolaylaştıracak, yeni insanlarla tanışmak için en iyi 11 yeri bu yazımızda listeledik...

1. Grup Aktiviteleri

Grup Aktiviteleri
Kamp, rafting, balık tutma, tekne turu gibi arkadaş grupları ile yapılan aktiviteler, yeni insanlarla tanışmak için en iyi seçeneklerden biridir. Böyle bir gruba katılırken herkes yanında bir arkadaşını getirir.

2. Arkadaş Düğünleri

Arkadaş Düğünleri
Düğünlerde havada aşk kokusu vardır. Gelin ve damadın mutluluğu sizi de gaza getirebilir. Siz kız tarafıysanız, erkek tarafından biriyle sohbet ederken gecenin sonunda kendinizi onunla dans ederken bulabilirsiniz.

3. Müzik Festivalleri

Müzik Festivalleri
Festival ve konserler söz konusu olduğunda, insanlar böyle ortamlara eğlenmek için geldiğinden yeni birileriyle tanışmak çok daha kolaydır. Müzik festivalinde yabancılarla tanışmak daha kolay olur.

4. Plaj/ Havuz Kenarı

Plaj/ Havuz Kenarı
Plaj voleybolu oynarken aynı takımda olduğunuz biriyle sohbeti başlatabilir, onun da bekar olduğunu anladıktan sonra sohbeti kolaylaştırabilirsiniz.

5. İnternet

İnternet
Çağımızın tanışma ortamı. Tinder, Facebook, Instagram gibi sosyal medya ortamları ve tanışma uygulamaları, yeni bir sevgili adayıyla tanışmak için idealdir.

6. Sigara Molaları

Sigara Molaları
İş yerinde, özellikle de büyük bir binada ya da plazada çalışıyorsanız, sigara molalarında sizin gibi sigara içen biriyle tanışabilirsiniz.

7. Dans Kursları

Dans Kursları
Kadınlar formlarını korumak için salsa ya da tango gibi dans kurslarını sıkça tercih ederler. Bu kurslardan birine kaydolarak, kendinize bir dans partneri, belki de potansiyel bir sevgili bulabilirsiniz.

8. Üniversite

Üniversite
Üniversite, yeni bir sevgili adayı ile tanışmak için en iyi yerlerden biridir. Sınıfta ya da fakülte bahçesinde yeni birileriyle sohbete dalabilirsiniz. Düzenli not alıyorsanız belki de onlar sizinle tanışmak isteyecektir.

9. Bar

Bar
Her ikinizin de eğlenmek için gittiği bar ya da gece kulübü, tanışıp kaynaşmanıza vesile olabilir. Yine de barda tanışmanın, ikili ilişkilerde, ilerleyen dönemlerde bazen sıkıntı yaratabileceğini unutmayın!

10. Park

Park
Özellikle köpeğiniz varsa, onu kadınlarla tanışmak için de kullanabilirsiniz. Sabahları köpeği parka yürüyüşe çıkarın. Mutlaka etrafta sizinle aynı şeyi yapan birileri daha olacaktır.

11. Ofis Partisi

Ofis Partisi
İş yerlerinin düzenlediği yaza merhaba ya da şirketin x. yılı partisi gibi partiler, aynı iş yerinde çalıştığınız, belki de bir süredir bakıştığınız karşı cinsle tanışmak ve sohbet etmek için iyi bir fırsat olabilir.

Kaynaklar:

eğlence

Akif Yanbak Akif Yanbak @admin

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.