Ünlülerin İtirafları 6 Ağustos 2017 Pazar

Ekranlarda gördüğümüz gösteri dünyasının yerli ve yabancı isimlerinin kimisi şöhretten rahatsızlığını kimisi ise geçmişindeki yoksulluğunu anlatmış. İşte o itiraflardan bazıları...

1. Thandie Newton

Thandie Newton
Yönetmen bana oturmamı ve bacaklarımı açmamı söyledi. Kamera da eteğimin yukarı doğru sıyrıldığı noktaya odaklanmıştı. O dönemde o çekimin ne işe yaradığını anlamamıştım. Ancak daha sonra o tür çekimlerin Hollywood'da gece yarısı partilerinde gösterildiğini duydum.

2. Johnny Depp

Johnny Depp
Şöhretten nefret eden bir paranoyağım, şöhretten kaçmak için her şeyi yaptım ama o yakamdan düşmeyen bir kadın gibi. Ben demode bir erkeğim. Bıyık bırakmak, göbek yapmak ve yaşlanınca bir deniz kıyısında yaşamak istiyorum.

3. Adile Naşit

Adile Naşit
Evde ekmek olmazdı, komşuya giderdim çocuk köfte istiyor, biraz bayat ekmek varsa alabilir miyim diye. Halbuki evde yiyeceğimiz bir lokma ekmeğimiz olmazdı.

4. Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio
Titanic sonrası beklenmeyen şöhret beni mahvetti. Altında ezildim. Kendimi bir bok sandım. İnsanları çok kırdım. Aileme, yakınlarıma posta koydum. Psikolojik travma geçirdim. Küfürbazdım, kavgacıydım, yalancıydım, pisliktim. Çok şükür o günler geride kaldı. Titanic ile barışık değilim.

5. Hulusi Kentmen

Hulusi Kentmen
Yıllarca hep zengin, fabrikatör baba rolünü oynadım. İşin en acıklı kısmı ise bütün gün zengin baba rolünü oynayıp çekim bitiminde eve gitmek için soğukta, köşedeki durakta dolmuş beklemem olmuştur.

6. Ryan Gosling

Ryan Gosling
Bir gün rahatlamak için bir Türk hamamına gittim. Tellak bana masaj yaparken bir anda ağzıma tanımlanamayan bir şeyin değdiğini hissettim. Daha sonra ağzıma değen şeyin masörün kıllı göbeği olduğunu fark ettim. Bu, travmatik bir andı.

7. Marlon Brando

Marlon Brando
New York’a geldiğimde çoraplarım ve aklım delikti. İçki içer, kaldırımda yatıp uyuyakalırdım. Kimse beni rahatsız etmezdi. Eğer Hollywood'daysam bunun sebebi parayı geri çevirecek ahlaki cesaretimin olmaması.

8. Aamir Khan

Aamir Khan
Sadece 12. sınıfa kadar eğitim aldım çünkü okuldan hemen sonra filmlere verdim kendimi. Bu yüzden ortalığı sallayan bir üniversite hayatım olmadı. Fakat 3 Idiots’un çekimleri sırasında öğrenci hayatını yaşadım ve çok hoşuma gitti.

magazin
sinema

hihi hihi @hihi

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.

Yazar

hihi
hihi
@hihi
Geleceğin Basın Mensubu
2017 Girişli