desperado
desperado
desperado
ne yapsam aşık olamıyorum.hoşlanmak,sevmek evet bunlar güzel ama olabilecek şeyler zaten bunlar.İlgi duyduktan sonra birisini sevmek hiçte zor değil.kimseye sana aşık olduğum gibi aşık olamadıktan sonra ne önemi varki??
desperado
bu sohbet bi tek bana kapalı galiba :d daha sohbet yüzü göremedik be :))
desperado
bir insanı unutmak için bir kaç yol deneyebilirsin.olabiliyorsan eğer git başkasına aşık ol, ya da seni seven biri varsa çevrende git onu sevmeye çalış, gayret et.o da olmuyorsa hoşlandığın biri illaki olacaktır, git açıl o kıza.olursa eğer çivi çiviyi söker mantığıyla hareket et ve böylece unutmayı dene.İşte benimkisi çivi çiviyi söker mantığı.başka biriyle tanışıp seni unutabileceğime eminim ben.kalbimde sana dair hiçbirşey yok ama kafamdan çıkman için, tanışacağım insanın direk kalbime hitap etmesi gerekiyor.İşte bu yüzden seni unutamıyorum..
desperado
gönül isterdiki büte kalıp seni bir hafta daha göreyim.ama kısmet değilmiş yine bütsüz geçtik be :))
desperado
ben mezun olurken neler hayal ediyordum seninle, şimdi düştüğümüz duruma bak...
desperado
desperado
bir türlü mutlu olamıyorum ya.tam oldu diyorum yok olmuyor..
desperado
onca yaşadığımız saçma şeyden sonra bile halen her dakika aklımdasın, unutamıyorum.her gece uyumadan resimlerimize bakmak, sana yazdığım, çizdiğim şeyleri okumak o kadar acı veriyorki ama yinede bunu bile bile isteyerek yapıyorum bunları..belkide bir mesajın kafamdaki tüm herşeyi silmeye yetecek.çünkü sen halen aynı yerdesin.herşeye rağmen aşığım sana edebiyatçı hayalim.....
desperado
ne yaptıysam yinede unutamıyorum..olmuyor napıyım.insan hayalini kurduğu şeyden vazgeçmek istermi?
desperado
beni çekip çevirebilecek birisi olsa,hayatıma girip düzenimi kursa ve bunu devam ettirse böylece..çokmu şey İstiyorum acaba? böyle bir kızı bulursam direk kalk nikah dairesine gidiyoruz diyeceğim :)
desperado
ya buralarda bir civciv vardı civciv.ne oldu ona öldümü? sarısımı çıktı yoksa? :) ses ver civciv duyuyosan :))
desperado
vizelerden sonra kimler kimle tanışacak kim bilir :) şimdiden millet sözleşiyor :d
desperado
nedense bu sene içimde hiç çalışma isteği yok.saçma sapan dersler saçma sapan bi hayat, ruh hastası olma yolunda emin adımlarla yürürken bi yandan hayatın tadını çıkarmak müthiş bişey :)))
desperado
yeni tanışacak yüzler arıyoruz biz.dimi @evkedisi @greeneye? :)) bize katılmak isteyenler grup başkanımız @evkedisine ulaşabilir :d :d
desperado
elemanın boyu 1.50, 1.80 boyundaki kızı kesiyo.len tamam allahtan korkmuyon hadi yükseklik korkundamı yok? :))
desperado
bütün bunlar, o mesajları 10 kişiye göndermedik diye oluyor kesin.
desperado
babam sevgilin yokmu diyi, yok baba diyim.neden yok diyi, baba okulda başka çocuklarda var diyim :)))